Андрій Садовий втратив рейтинг довіри вдвічі, – соціолог

13:14 5 липня 2016 р.

Порівняно з березнем минулого року Андрій Садовий втратив свій рейтинг довіри вдвічі. Виборці менше почали довіряти міському голові Львова через трагедію на Грибовицькому звалищі. Але йому довіряють набагато більше, ніж будь-кому іншому з політиків.

Про це сьогодні, 5 липня, під час прес-конференції на тему: «Суспільно-політичні настрої у Львівській області», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

Олексій Антипович наголосив, що в національному масштабі Андрій Садовий щодо рівня довіри зараз перебуває на другому місці. 

- Найвищий рівень довіри у мешканців Львівській області мають Надія Савченко, Андрій Садовий, Міхаїл Саакашлвілі, Анатолій Гриценко та Андрій Парубій. Арсенія Яценюка та Юрія Бойка у Львівській області майже не підтримують, - каже він. 

При цьому уточнює, що до появи Надії Савченко, лідирував Андрій Садовий. 

- Цей рейтинг довіри Савченко як полоненої, а не як політика. Зараз вона перебуває на піку популярності. Але з часом він буде падати. Вже є певні оцінки її висловлювань, і вони йдуть в мінус, ніж в плюс, - вважає соціолог. 

Він також не бачить Надію Савченко гідним конкурентом на президентських виборах.

- Вона не візьме голоси ані в Порошенка, ані в Садового. Швидше відтягне голоси у лідерів радикальних партій, - прогнозує Олексій Антипович. 

Отож, опитування показало, що 39 відсотків львів’ян довіряють Андрію Садовому, 56 – не довіряють. Рік тому у Львові йому довіряли 70 відсотків. 

- Незважаючи на падіння довіри в два рази, Андрій Садовий залишається і буде залишатися лідером мерських перегонів. Адже опонентів тут у нього немає. Реалії – це сорок відсотків львів’ян задоволені ним, - соціолог апелює до результатів опитування. 

Водночас він відмовився повідомити, на чиє замовлення «Соціоінформ»  проводив опитування.  

dailylviv.com

До теми

16:05 29 червня 2022 р.

Країни НАТО визнали росію головною загрозою для Альянсу: військо зросте до 300 тис

Країни НАТО визначили Росію як найбільш значущу та пряму загрозу для безпеки Альянсу. Це вказано у новій стратегічній концепції, яку сьогодні ухвалили в Мадриді.

Рубрика: Політика

13:56 29 червня 2022 р.

Постійне командування США у Польщі зможе реагувати на всьому східному фланзі,- Байден

Президент США заявив у Мадриді, що в Польщі буде дислоковано постійне командування США. Це буде зроблено в рамках посилення військової присутності США в Європі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу