Андрій Садовий втратив рейтинг довіри вдвічі, – соціолог

13:14 5 липня 2016 р.

  • 0

Порівняно з березнем минулого року Андрій Садовий втратив свій рейтинг довіри вдвічі. Виборці менше почали довіряти міському голові Львова через трагедію на Грибовицькому звалищі. Але йому довіряють набагато більше, ніж будь-кому іншому з політиків.

Про це сьогодні, 5 липня, під час прес-конференції на тему: «Суспільно-політичні настрої у Львівській області», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

Олексій Антипович наголосив, що в національному масштабі Андрій Садовий щодо рівня довіри зараз перебуває на другому місці. 

- Найвищий рівень довіри у мешканців Львівській області мають Надія Савченко, Андрій Садовий, Міхаїл Саакашлвілі, Анатолій Гриценко та Андрій Парубій. Арсенія Яценюка та Юрія Бойка у Львівській області майже не підтримують, - каже він. 

При цьому уточнює, що до появи Надії Савченко, лідирував Андрій Садовий. 

- Цей рейтинг довіри Савченко як полоненої, а не як політика. Зараз вона перебуває на піку популярності. Але з часом він буде падати. Вже є певні оцінки її висловлювань, і вони йдуть в мінус, ніж в плюс, - вважає соціолог. 

Він також не бачить Надію Савченко гідним конкурентом на президентських виборах.

- Вона не візьме голоси ані в Порошенка, ані в Садового. Швидше відтягне голоси у лідерів радикальних партій, - прогнозує Олексій Антипович. 

Отож, опитування показало, що 39 відсотків львів’ян довіряють Андрію Садовому, 56 – не довіряють. Рік тому у Львові йому довіряли 70 відсотків. 

- Незважаючи на падіння довіри в два рази, Андрій Садовий залишається і буде залишатися лідером мерських перегонів. Адже опонентів тут у нього немає. Реалії – це сорок відсотків львів’ян задоволені ним, - соціолог апелює до результатів опитування. 

Водночас він відмовився повідомити, на чиє замовлення «Соціоінформ»  проводив опитування.  

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:13 21 травня 2020 р.

У Львові побачили загрози християнським переконанням у “Партнерстві Біарріц”

Учасники пресконференції на тему: «Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?» у Львівському пресклубі розповіли про правові та етичні наслідки у разі прийняття законопроєкту № 3316 (проєкт Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності), а також проаналізували вплив на різні аспекти життя можливої ратифікації «Стамбульської конвенції» в Україні.

Рубрика: Політика

21:47 21 травня 2020 р.

Українців, які збиратимуть урожай в Польщі, звільнили від карантину

Міністр сільського господарства Ян Кшиштоф Ардановський розповів, що іноземці, прибуваючи на ферми, можуть під час карантину виконувати свою працю з першого дня перебування. Цього немає в інших галузях.

Рубрика: Політика

23:28 20 травня 2020 р.

Тарас Батенко і брати Дубневичі підуть на місцеві вибори в новій партії

Члени депутатської групи «За майбутнє» у Верховній Раді 20 травня створили однойменну політичну партію. Очолив її колишній голова Одеської ОДА та Волинської облради, член партії «УКРОП» Ігор Палиця.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу