Андрій Садовий і Руслан Кошулинський замість Прес-клубу дебатуватимуть на каналі «2+2»? | Новини Львова

Андрій Садовий і Руслан Кошулинський замість Прес-клубу дебатуватимуть на каналі «2+2»?

20:07 1 жовтня 2015 р.

  • 1

Сьогодні в обідню пору публічно дебатувати у Львівському прес-клубі зважилися тільки два кандидати на посаду міського голови Львова з десяти запрошених – Оксана Жолнович і Віктор Галасюк. Представники всіх інших назвали різні причини для відмови.

Про це сьогодні, 1 жовтня, під час четвертих публічних відеодебатів, цього разу на тему: «Хто з кандидатів у міські голови Львова збере найбільше коштів для самоврядної громади міста і як це зробить?», повідомив керівник медіа-проектів ГО “Львівський прес-клуб” Роман Шостак.

- Ми звернулися до Дмитра Добродомова з «Народного контролю». Він відмовив, сказав, що у четвер і в п’ятницю – у Києві. Ігор Васюник, самовисуванець, має важливі зустрічі з виборцями. Оксана Юринець, блок Петра Порошенка,  - також дуже важливі зустрічі з виборцями. Представники штабу Андрія Садового сказали, що міський голова має і зустрічі з виборцями, і роботу в мерії. Володимир Гірняк був сьогодні вранці в Прес-клубі, і якби не приїзд лідера партії Анатолія Гриценка і необхідність брати з ним участь у теле- та радіопрограмах, був би тут. Ігор Зінкевич хотів брати участь. Але місцеве керівництво партії «УКРОП» відмовило йому в цьому праві. Руслан Кошулинський пообіцяв бути, але сьогодні вранці сказав, що їде на канал «2+2» для дебатів з чинним міським головою Андрієм Садовим. Олег Баляш від партії «Наш край» до останньої хвилини перед цими публічними дебатами підтверджував участь. Але раптом терміново відлетів до Києва... Ось така телепортація, - перелічив модератор дебатів усіх кандидатів на крісло мера Львова, які з невідомих причин уникнули очної зустрічі зі своїми колегами.

Львівський прес-клуб запевнив, що решті кандидатам на посаду міського голови Львова будуть надіслані офіційні запрошення на такі ж дебати, і вони матимуть ще одну змогу озвучити свої виборчі програми. На жаль, чинне законодавство не зробило досі обов’язком ані виборчі програми, ані публічні дебати для тих, хто шукає підтримки територіальної громади на шляху до влади.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

Коментарі(1)

Олег

15:44 02 жовтня 2015 р.

Відповісти

ви лише забули дописати, з ким повізують саме Депо (Садовий) і скільки "джинси" виходить там

До теми

20:28 9 липня 2020 р.

МЗС просить авіакомпанії не продавати квитки у країни, в які українці не можуть в'їхати

Міністерство проведе перемовини з Державіаслужбою і Міністерством інфраструктури, щоб обговорити, які дії слід вжити, щоб українці не потрапили в пастку на кордонах зарубіжних країн.

Рубрика: Політика

Останні новини

На Сокальщині закривають підприємство через спалах коронавірусу

На дитячому будинку в Радехові інспектор "відмив" 760 тисяч грн

Львівводоканал має охороняти бруківку з пл. Двірцевої та вул. Чернівецької (відео)

Мерія звинуватила архітекторів у потворному будівництві і хоче позбавити їх ліцензій

На площі Ринок у Львові відкривають фермерський ярмарок

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу