Андрій Єрмак підсилює команду переговорників з США проти Росії, - політолог

09:42 18 березня 2021 р.

17 березня Зеленський підписав указ про призначення Ігоря Брусила заступником глави ОП Андрія Єрмака. Призначенням Брусила заступником голови Офісу Президента Єрмак підсилює команду ОП, а саме - її міжнародну складову, щоб налагодити ефективну комунікацію з Вашингтоном.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише політолог Андрій Золотарьов.

Раніше Єрмак зазначив, що призначення Брусила поліпшить організаційну складову візитів Зеленського, а також підвищить статус представництва української сторони при їх підготовці.

За словами Золотарьова, останнім часом Офісу і Президенту доводиться випробовувати все зростаючий пресинг з боку Кремля, пов'язаний з небажанням Києва йти на поступки за Мінськими угодами, відмовою давати воду в Крим і, нарешті, санкціями проти Медведчука і його телеканалів.

«У таких умовах для Єрмака вкрай важливо посилити роботу з Вашингтоном проти РФ. Брусило - не остання кадрова перестановка. Якщо не на рівні заступника голови ОП, то на рівні радників і консультантів цей напрямок посилюватимуть», - підкреслив Золотарьов.

dailylviv.com

До теми

20:51 22 травня 2022 р.

Американський розвідник, який виконував спецзавдання в Іраку і Афганістані, прибув на Львівщину

У межах свого перебування в Україні Львівщину відвідав Брет Веліковіч – службовець розвідки США, офіцер спецпризначення, експерт з військових дронів.

Рубрика: Політика

15:13 22 травня 2022 р.

Уперше за два місяці зафіксовано рух Іскандерів до кордону з Україною

Незважаючи на те, що більшість військ ЗС РФ відступили з київського напрямку ще на початку квітні, у Білорусі досі частково залишаються російські військові та техніка. Крім того, іноді продовжують фіксуватися запуски ракет з Білорусі по Україні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу