Американським військовим найбільше подобається автомат Калашникова (відео)

14:50 21 липня 2015 р.

Американські військові перед поїздкою до України на навчання «Репід Трайдент-2015» проходили місячне тренування за місцем своєї дислокації.

Про це сьогодні, 21 липня, під час дискусії на тему: «Досвід офіцера американської армії у підготовці підлеглих до участі у міжнародних навчаннях»,  повідомив командир 2-го взводу роти "С", 2-й лейтенант ЗС США Джозеф Фрешет.

- Нас вчили як проводити заняття, як проводити заняття з українцями, як краще зрозуміти українську культуру, як краще допомогти солдатам удосконалити свої навички, - каже він.

За його словами, американські військовослужбовці навчалися самі і зараз навчають українських військових індивідуальним навичкам: маскуванню, укриттю від прямого і непрямого вогню. Для того, щоби не було дисбалансу, американські військові взяли учбові плани українських і пройшли по них навчання.

Крім того, частина навчання присвячена вивченню зброї.
- Ми вчимося користуватися українською зброєю, українці вчаться користуватися нашою. Нас вчать як поводитися з українською зброєю, як проводити операції з нею, як її чистити. Це дуже допомагає нам у проведенні навчання. Тому що не всі американські солдати могли раніше її бачити, - каже Джозеф Фрешет.

Він також зізнався, що з української зброї йому дуже подобається автомат Калашникова.
- Я би його з собою забрав. Звісно, моя гвинтівка мені більше подобається, нею дуже зручно користуватися, але її дуже важко чистити, - сказав американський військовий.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу