Американські військові мають один вихідний на Яворівському полігоні

16:06 21 липня 2015 р.


Фото: Львівський прес-клуб

За словами командира 2-го взводу роти «С», 2-й лейтенанта ЗС США Джозефа Фрешета, їхній розпорядок дня в Україні нічим не відрізняється від розпорядку дня, який був у США.

Американські навчання відрізняються від українських тим, що там є чіткий графік. Якщо це – денні навчання, то вони закінчуються в чітко обумовлену годину. А якщо нічні, то після них обов’язково військовослужбовці мають час на відпочинок. Такі свої спостереження сьогодні, 21 липня, під час прес-конференції-дискусії на тему: «Досвід офіцера американської армії у підготовці підлеглих до участі у міжнародних навчаннях», висловив керівник Західного регіонального медіа-центру Міноборони України, полковник Олександр Поронюк.

- У нас такого немає. У нас якщо навчання, то вже від ранку і до наступного ранку. Це, зрозуміло, створює певні проблеми і у відпочинку військових, і у тому, як вони сприймають свою роботу чи службу, - каже Олександр Поронюк.

За словами командира 2-го взводу роти «С», 2-й лейтенанта ЗС США Джозефа Фрешета, їхній розпорядок дня в Україні нічим не відрізняється від розпорядку дня, який був у США.

- О 6.45 ми зустрічаємося з українськими колегами і проводимо разом час. Спочатку годину і 15 хвилин ми займаємося фізичною підготовкою. Це – біг на довгі та короткі дистанції, зарядка, підняття різних вантажів, - каже він.
За словами американського лейтенанта, деяких фізичних вправ вони навчилися від українських колег.

- Я не знаю українських назв цих вправ, але один військовий показував нам цілий комплекс навчальних вправ на 20 хвилин. І це нам дуже сподобалося, - каже він. - Далі йде перекличка і всі разом йдуть на місце тренувань - аж до самого вечора.

Щодо відпочинку, то для цього є один день – неділя. Відпочивають на перегляді фільмів з субтитрами. З місцевим населенням американські військові наразі не спілкуються.

Водночас Олександр Поронюк зауважив, що українські миротворці, які працювали в гарячих точках світу, мали спеціальні довідники, де їх навчали як спілкуватися з місцевим населенням.
-У кожного народу є свої звичаї і традиції і буде дуже некоректно, якщо прийти і «качати» свої права. І після кожної ротації привозять пропозиції задля поліпшення, - каже він.

Відеозапис прес-конференції-дискусії у Львівському прес-клубі.
Відео:

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу