Амбіції Росії не зупиняться по Дніпру, – Карл Більдт

11:04 23 жовтня 2014 р.

Про це колишній міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт пише у колонці «Українські вибори – російська доля», оприлюдненому сайтом Project Syndicate.

Створення за результатами парламентських виборів в Україні влади налаштованої на радикальні реформи може бути єдиним шансом зупинити реваншизм путінської Росії.  «Вибори, які цієї неділі пройдуть в Україні, є доленосними для України, але також зіграють важливу роль у заохоченні перетворення Росії на справжнього члена європейської родини», – висловив свої сподівання Карл Більдт.

Відомий європейський дипломат зауважує, що успіх реформ в Україні, внаслідок успішних виборів, «засвідчив би, що і у самій Росії можливі давно назрілі реформи». Якщо ж Київ виявиться не здатним провести радикальні перетворення, «немає сумнівів, що Кремль продовжить свою нинішню політику аж до досягнення усіх цілей щодо України» – пише Більдт. Після підкорення України, вважає європейський дипломат, «існує ризик, що Кремль спробує надолужити економічні втрати за рахунок подальших ревізіоністських дій», спрямованих проти Європи.

«Амбіції такої Росії не зупиняться по Дніпру. Ревізіонізм може поступитись відвертому реваншизму і Кремль буде прагнути протиставити внутрішній слабкості демонстрацією міці на міжнародній арені», – попереджає Карл Більдт. Більдт також наголошує, що успіх майбутнього реформістського уряду України залежатиме від «сильної та рішучої підтримки міжнародної спільноти» та «посиленного фінансового пакету з боку МВФ».Про це колишній міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт пише у колонці «Українські вибори – російська доля», оприлюдненому сайтом Project Syndicate, повідомляє Радіо Свобода.

dailylviv.com

До теми

22:39 12 квітня 2021 р.

Національну академію сухопутних військ у Львові відвідала делегація Збройних сил Канади

До Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завітала делегація ЗС Канади на чолі з нещодавно призначеною командиркою канадської тренувальної місії в Україні ЮНІФАЄР підполковником Мелані Лейк.

Рубрика: Політика

17:54 12 квітня 2021 р.

Влада Росії погрожує знищенням України-держави і воєнними трибуналами та розстрілами від імені окупаційного режиму

Український політолог Максим Розумний нагадав про 12 рис путінської Росії, яка через агресію проти України погрожує цивілізованому світові.

Рубрика: Політика

17:27 12 квітня 2021 р.

Телеканал Sky News показав відео з масштабним табором російських військ біля кордонів України

У мережі з'явилося відео з масштабним табором російських військ біля України. Цей табір дислокований майже в двох сотнях кілометрів від державного кордону.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу