Антитерористичну операцію стримує відповідальність українських силовиків, – в.о. Президента

21:10 20 квітня 2014 р.


Фото: АР

Олександр Турчинов пояснив у неділю, що терористи ховаються за спинами «мирних» громадян.

Виконувач обов’язків Президента України, Голова Верховної Ради Олександр Турчинов пояснив сьогодні, 20 квітня, в інтерв’ю телеканалу «Україна» в неділю.

«Українські силовики під час проведення антитерористичної операції на Сході мусять діяти дуже відповідально, аби не постраждали мирні громадяни. Терористи, ті, хто зі зброєю намагається діяти, ховаються за спинами багатьох людей, які обмануті російською пропагандою чи перебувають у полоні власних ілюзій. Велика кількість людей не дозволяє активно діяти силовим структурам, і операцію наші спеціалісти проводять дуже відповідально».

Олександр Турчинов зазначив, що зараз багато хто критикує силовиків за нібито нерішучість їхніх дій. Однак Виконувач обов’язків Президента стверджує:

«Але це не так – це, насамперед, відповідальність за життя людей. Ми нікуди не квапимося, адже головне – щоб не постраждали мирні громадяни.

Це – альфа і омега нашої внутрішньої політики. Наше головне завдання – захистити людей від тієї величезної кількості зброї, яке опинилося в руках кримінальних та напівкримінальних елементів»..

Саме тому, за словами Олександра Турчинова, напередодні Великодня влада ухвалила рішення, що всі, хто складе зброю добровільно і не причетний до скоєння тяжких злочинів, будуть звільнені від кримінальної та інших видів відповідальності у зв'язку з їхньою участю в акціях протесту. Про це повідомляє у неділю «Укрінформ».

dailylviv.com

До теми

11:50 25 листопада 2020 р.

Битва за Львівську ОТГ: депутатська більшість має план працювати у ЛМР без голови

У випадку задоволення судами позовів юристів "Європейської солідарності" проти Львівської міської ТВК міська рада зможе працювати без старого-нового її голови Андрія Садового.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу