Антитерористичну операцію стримує відповідальність українських силовиків, – в.о. Президента

21:10 20 квітня 2014 р.


Фото: АР

Олександр Турчинов пояснив у неділю, що терористи ховаються за спинами «мирних» громадян.

Виконувач обов’язків Президента України, Голова Верховної Ради Олександр Турчинов пояснив сьогодні, 20 квітня, в інтерв’ю телеканалу «Україна» в неділю.

«Українські силовики під час проведення антитерористичної операції на Сході мусять діяти дуже відповідально, аби не постраждали мирні громадяни. Терористи, ті, хто зі зброєю намагається діяти, ховаються за спинами багатьох людей, які обмануті російською пропагандою чи перебувають у полоні власних ілюзій. Велика кількість людей не дозволяє активно діяти силовим структурам, і операцію наші спеціалісти проводять дуже відповідально».

Олександр Турчинов зазначив, що зараз багато хто критикує силовиків за нібито нерішучість їхніх дій. Однак Виконувач обов’язків Президента стверджує:

«Але це не так – це, насамперед, відповідальність за життя людей. Ми нікуди не квапимося, адже головне – щоб не постраждали мирні громадяни.

Це – альфа і омега нашої внутрішньої політики. Наше головне завдання – захистити людей від тієї величезної кількості зброї, яке опинилося в руках кримінальних та напівкримінальних елементів»..

Саме тому, за словами Олександра Турчинова, напередодні Великодня влада ухвалила рішення, що всі, хто складе зброю добровільно і не причетний до скоєння тяжких злочинів, будуть звільнені від кримінальної та інших видів відповідальності у зв'язку з їхньою участю в акціях протесту. Про це повідомляє у неділю «Укрінформ».

dailylviv.com

До теми

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

13:21 30 листопада 2021 р.

Пластуни збирають кошти на ремонт другого поверху будівлі у Винниках - центру Петра Франка

Пластуни закликають приєднуватися до Всеукраїнського дня добрих справ і підтримати ремонт другого поверху у вишкільному центрі Пласту у Винниках.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу