Активісти заблокували вибори у Львові

19:45 18 березня 2018 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/igor.zinkevych

У Львові триває блокада генерального консульства РФ.

Близько 50 активістів «Правого сектору», «Свободи» та інших правих організацій розгорнули під дипустановою державні та червоно-чорні прапори та гасла.

У львівському осередку ВО «Свобода розповіли: «Під генеральним консульством РФ у Львові триває протестна акція. Незважаючи на заметіль, активістів більшає.

«Виборців» не спостерігається. Зранку до консульства наблизилось двоє російськомовних громадян літнього віку, проте, побачивши пікет, вони передумали заходити в консульство і зазначили, що прийшли сюди за газетками».

Порядок під консульством забезпечують наряди поліції та Нацгвардії. Правоохоронці уточнили, що активісти палили не шини, а символічний макет Кремля.

Про це повідомили сьогодні, 18 березня, в агенції Укрінформ.

Натомість на порталі оперативних новин «Varta1» поінформували: «Сьогодні, 18 березня, в приміщенні Генерального консульства Російської Федерації у Львові, функціонує виборча дільниця, де відбувається голосування на виборах Президента РФ. Під стінами консультва зібрались активісти, які мають намір не допустити на виборчу дільницю бажаючих проголосувати».

«Близько 12:15 до виборчої дільниці прибула жінка, яка стверджувала, що вона громадянинка Росії та прагне виконати свій громадянський обов’язок та проголосувати. Однак активісти не дозволили їй зайти у приміщення консульства», – розповіли також на порталі.також

«Після того, як натовп людей попросив цю жінку покинути місце події, вона почала висловлювати своє обурення. Стверджувала, що вчора прибула в Україну із Білорусі та дуже прагне проголосувати. Працівники поліції перевірили її документи. Не виключено, що це можлива провокація. Жінка чудово володіє українською мовою», – повідомили також на на порталі оперативних новин «Varta1».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів