Активісти вигнали зі засідання у Львівській ОДА ексрегіоналку

16:48 27 лютого 2020 р.

  • 0

Громадські активісти у Львові змусили залишити засідання в ОДА народну депутатку та заступницю голови комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Наталію Королевську.

Про це, як повідомили в четвер, 27 лютого, в агенції новин «Укрінформ», розповів львівський волонтер та активіст Ігор Стефанюк. Королевська заявила у на засіданні Львівської ОДА після вимоги присутніх активістів дати чітку відповідь на питання «Чи є Росія агресором?»: «Я дуже сподіваюсь, що кожна людина, яка проживає як у Львові, так і в Сєвєродонецьку, так і в Харкові і в інших регіонах, хочуть жити в єдиній, сильній країні. Для мене, я впевнена, так само, як і для вас, Крим — це Україна, і Донецьк для мене точно так є Україною. Але ми всі дуже добре з вами розуміємо, що сьогодні Президент почав переговори і підписав Паризьке комюніке. Ми продовжуємо шлях...».

Після цих слів протестувальники почали вигукувати «Ганьба!» і «Геть зі Львова!» і під ці вигуки засідання перервали, а Королевська виходить з приміщення. В анонсах ЛОДА на 12.30 був запланований брифінг на тему «Новий трудовий Кодекс України та яка система пенсійного забезпечення вигідна для нашої країни». Серед спікерів, зокрема, була заявлена і Наталія Королевська.

Як інформував «ЩЛ», у Львові пройде феміністичний марш.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:48 6 квітня 2020 р.

Львів і Краматорськ коригуватимуть закон про медіа

8 квітня під час відеомосту Львів-Краматорськ журналісти сходу і заходу України обговорять плюси і мінуси законопроєкту “Про медіа” №2693 та внесуть свої правки в цей документ.

Рубрика: Політика

14:26 3 квітня 2020 р.

Жительці Львівщини за незаконну видачу виборчих бюлетенів загрожує в'язниця

Ідеться про 32-річну жительку с.Мельнич Жидачівського району, яку правоохоронці підозрюють у злочинах проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина під час виборів до Верховної Ради України у 2019 році.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу