Активісти пікетували генконсульство Польщі у Львові

18:00 5 лютого 2018 р.


Фото: varta.com.ua

У Києві, Львові, Луцьку, Одесі й Харкові протестували проти ухвалення польськими Сеймом і Сенатом змін до закону про Інститут національної пам'яті.

На сторінці Національний Корпус Київ» в інтернет-мережі «Facebook» повідомили в понеділок, 5 лютого? «Сьогодні активісти «Національного Корпусу», «Свободи» та «Правого Сектору» пікетували Посольство та консульство Республіки Польщі в Україні на знак протесту проти ухвалення польськими Сеймом і Сенатом змін до закону про Інститут національної пам'яті Польщі, що принижують українську національну гідність і передбачають кримінальне переслідування за «бандерівську ідеологію». Націоналісти вимагатимуть недопущення надання чинності антиукраїнським змінам до законодавства Польщі. Акції відбулись одночасно у Києві, Одесі, Львові, Луцьку, Харкові. Ми виступаємо проти розпалення міжнаціональної ворожнечі!».

dailylviv.com

До теми

14:20 13 серпня 2022 р.

Пластуни з України поїхали таборувати в Польщу

Сьогодні, 13 серпня, близько 300 вихованців Національної скаутської організації «Пласт» вирушили зі Львова до літнього табору у Польщі. Триватимуть табори від 10 до 14 днів

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу