Ахметов, Коломойський, інші олігархи – гірші за ФСБ, – Шухевич (відео)

22:20 26 березня 2015 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

«П’ята колона» Кремля – це наші олігархи. Ця «п’ята колона» гірша за агентів ФСБ.

Таку думку в коментарі Львівському прес-клубу до відеомосту між Львовом і Одесою на тему «П'ята колона» Кремля у Львові і в Одесі: як її виявити і нейтралізувати», який відбувся сьогодні, 26 березня, висловив народний депутат Юрій Шухевич.

«З тамтими можна боротися, то вже справа СБУ. У тому, що діється на Донбасі завинив, значною мірою, Рінат Ахметов і ті, що з ним – Єфремов та інші. І те, що буде тепер, а мабуть, буде продовжуватися «Новоросія», і тут буде Коломойський винен. І з тими треба було кінчати. Для того Майдан піднявся. А ми шукаємо якогось агента ФСБ, якого  за кількасот чи за кілька тисяч гривень завербували, дали йому вибухівку і провокують на те, щоб він зробив якийсь вибух десь там або когось підстрілив. Але суть і коріння того всього ми не викорчовуємо», – сказав Юрій Шухевич.

У відеосюжеті також – думки з цього приводу дипломата і поета Романа Лубківського та політолога зі Санкт-Петербурга Павла Мєзєріна.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу