Адмінресурс на Львівщині перевершив адмінтиск часів Януковича, – політик

21:15 20 грудня 2018 р.

Адміністративний ресурс, який використовує влада на Львівщині напередодні виборів у ОТГ, що заплановані на 23 грудня, перевершив адміністративний тиск часів Януковича.

Такий висновок сьогодні, 20 грудня, під час засідання Громадського прес-центру "Вибори-2018" на тему: "Що перемагає на виборах в ОТГ 23 грудня: соціологічні рейтинги, адмінресурс чи фактор X?" зробив голова Львівської обласної партійної організації “УКРОП” Ігор Телішевський.

- Найбільше, що мене вразило – це адмінтиск, адмінресурс, який працює на провладну партію. Такого ще не було, щоб особисто губернатор, особисто голови адміністрацій займалися виборами. Вони працюють чітко на своїх кандидатів, які йдуть від провладної партії. Це можемо говорити по будь-якій ОТГ. Це - ненормально,- обурився Ігор Телішевський. 

Ігор Телішевський назвав приклад Радехівсько-Лопатинської ОТГ, де, за його словами, керівник районної організації БПП викликає всіх голів ДВК і каже: "Маєте показати результати". У підсумку після цього двоє голів ДВК відмовляються працювати. 

Ще одна поширена практика, за словами Ігоря Телішевського, це - виклики в кабінети до Львова директорів шкіл, міських голів.

- Їх «нагинають» і кажуть: «Ви маєте зробити нам результат – допомогти»,- розповідає Ігор Телішевський.

За його словами, замість боротьби ідеологій,  програм, на Львівщині працює адмінресурс.

-  Губернатор часто їздить по тих громадах, де відбуваються вибори. Начальники департаментів охорони здоров’я, освіти, культури майже щотижня з’являються в ОТГ. Їздять по школах лікарнях, збирають цілі аудиторії, і тут випадково з’являється кандидат від провладної партії. Або ви є державні службовці і виконуєте свої функції, або ви йдете в політику і працюєте з партійними штабами. Такого за часів Януковича не було. Можемо лише уявити, що відбуватиметься на президентських виборах, а потім - на парламентських, - каже Ігор Телішевський.

Його підтримав голова Львівської обласної організації «ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк. Він, зокрема, нагадав про маршрут Президента під час останніх відвідин Львівщини, який був прокладений саме з акцентом на ОТГ, де 23 грудня будуть  вибори.

Довідка

23 грудня у п’ятьох об’єднаних територіальних громадах на Львівщині – Радехівській і Бібрській міських, Меденицькій та Лопатинській селищних і в Зимновідській сільській – відбудуться перші місцеві вибори.

Загалом проголосувати на перших місцевих виборах 23 грудня 2018 року на території Львівщини зможуть виборці 72 населених пунктів. Це – понад 48,7 тисячі людей. Усього ж у зазначених громадах буде обрано 130 депутатів і п’ятьох голів.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу