А судді – хто? Луценко у Львові пояснив, чому посадити до в’язниці мера міста – нереально

09:23 17 жовтня 2020 р.

Колишній Генеральний прокурор Юрій Луценко розповів, як, перебуваючи на цій посаді, тричі ходив до комітету парламенту і просив «залатати дірку» в законі, якою користають судді під час процесів над корупціонерами.

 - У нас в законі передбачено 12 років за корупцію. Але одночасно є стаття, за якою суддя може давати на свій розсуд менший термін. Як  Генпрокурор, я повернув 4 млрд доларів активів державі. Корупціонерам винесли 3 тисячі вироків. Але більшість із них відбулись штрафами або отримали 5-6 років умовно. І лише десятки засуджених хабарників отримали по 8-10 років реальної тюрми. У законі є «дірка», якою користуються, щоб не отримати 12 років.  І її  треба «залатати» давним-давно, а не бавитись популістськими питаннями про пожиттєве ув’язненя або відрубання рук-ніг. Треба чітко і, за законом, щоб всі корупціонери - і великі, і малі – сідали на 12 років за грати. Все! – сказав він на пресконференції «Україна та Львів напередодні місцевих виборів » у Львівському пресклубі, пише DailyLviv.

На запитання журналіста Андрія Сиротяка, чи притягнуть до належної відповідальності чиновників львівської мерії, проти яких відкрито близько 20 справ і чи не страх кримінальної відповідальності змушує мера Львова так міцно триматися за свою посаду, Юрій Луценко зазначив:

- Є важлива обставина: міський голова судиться за місцем вчинення кримінальних діянь (зрештою, як і всі інші громадяни України). Тобто, міський голова Львова і його оточення проходять судові процеси у Львові. Ні для кого ж не є секретом, у яких квартирах живуть судді та від кого вони їх отримують. І не тільки у Львові – ця зараза по всій країні. Ти кидаєшся в Ірпінь – і наражаєшся на  суддю, який вже змінив третю квартиру, вручену йому міським головою. Ти їдеш до Харкова зі справою на Добкіна – аналогічна ситуація.

Посада міського голови дає дуже тісні зв’язки із місцевим суддівським корпусом. І навіть - з Апеляційною платою, бо вона також розташована в тому місті, де живе «дружній до суддів» мер, наголосив Юрій Луценко.  

«Гнати ср*ною мітлою»: Луценко у Львові прокоментував 5 запитань від Зеленського і розповів, що робити з опитувальниками на дільницях.

Луценко у Львові розповів, як брав на хабарі людей Садового, і що вони говорили на своє виправдання.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

17:21 28 жовтня 2020 р.

У двох громадах на Львівщині повторно перераховують голоси (відео)

Бібрська міська територіальна виборча комісія провела повторний підрахунок голосів на п’ятьох дільницях. Ще на п’ятьох виборчих дільницях перерахує результати волевиявлення Славська селищна ТВК.

Рубрика: Політика

15:42 28 жовтня 2020 р.

Батенко звинуватив у змові при фальсифікації виборів на Львівщині «Слугу народу», а другу політсилу пообіцяв назвати ввечері

У теоретичній змові, яка фальшує результати підрахунку голосів на виборах до Львівської облради, є дві політичні сили.

Рубрика: Політика

15:24 28 жовтня 2020 р.

Не 6 партій, а 9! У Львові розповіли про фальсифікацію при підрахунку голосів на виборах до Львівської облради (відео)

На Львівщині працюють над недопущенням політичних сил «За Майбутнє», НРУ і Української Галицької партії до Львівської обласної ради, хоча вони є прохідними.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу