9 вересня дебютує спільна телепрограма «Львів-ТБ» та обласної ради

12:30 9 вересня 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОР, програму «У львівських кулуарах» транслюватимуть у сесійні дні в перерві між пленарними засіданнями (зазвичай – з 13.00 до 14.00).

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, сьогодні, 9 вересня, стартує перша спільна телепрограма ЛОР і «Львів-ТБ» – «У львівських кулуарах». У повідомленні також конкретизують:

«Програму транслюватимуть у сесійні дні в перерві між пленарними засіданнями (зазвичай з 13.00 до 14.00). Зокрема, сьогодні перша програма відбудеться в перерві IV пленарного засідання ХХХ сесії обласної ради VI скликання. 

Ведучою програми визначено журналіста телеканалу «Львів-ТБ» Тетяну Шпрінгер. До участі у бліц-інтерв’ю в рамках програми «У львівських кулуарах» зголосилися депутати: Ярослав Качмарик, Петро Іванишин, Оксана Юринець та Богдан Гагалюк.  

«Тема дня», яку обговорять депутати обласної ради – «Енергобезпека Львівщини».   Окрім того, телеглядачі зможуть побачити цей продукт у прямому ефірі на телеканалі «Львів-ТБ», а також на сайті Львівської обласної ради http://oblrada.lviv.ua в рубриці «Пряма трансляція».

Окремо зазначимо, що відповідно до укладеної угоди між телеканалом «Львів-ТБ» Львівської обласної ради і телеканалом «Рада» Верховної Ради України є домовленість про ретрансляцію програми «У львівських кулуарах» на парламентському телеканалі.    

Зазначимо, що вказана програма стане ефективним майданчиком для висвітлення діяльності Львівської обласної ради, зокрема, її депутатів, а також сприятиме озвученню перед громадою суспільно-політичних та економічних проблем регіону та пошуку ефективних шляхів для їх вирішення. 

Довідка:

Формат програми визначений в такому порядку: 

– за два дні до роботи сесії Львівської обласної ради працівник відділу інформації і зв’язків з громадськістю та журналіст телеканалу «Львів-ТБ» визначають «Тему дня», яку в рамках програми «У львівських кулуарах» обговорюватимуть депутати обласної ради;

– погоджену та затверджену начальником відділу інформації та зв’язків з громадськістю Львівської обласної ради «Тему дня» буде запропоновано на розгляд головам депутатських фракцій та позафракційним депутатам;

– голови депутатських фракцій визначатимуть по одному спікеру від фракції, який візьме участь у програмі «У львівських кулуарах». Позафракційні депутати погоджуватимуть додатково про своє бажання взяти участь у такій програмі;

– час, відведений депутатові на обговорення «Теми дня», становить до п’яти хвилин;

– до участі в програмі можуть долучитися (ставити запитання) журналісти різних засобів масової інформації, попередньо акредитувавшись у відділі інформації та зв’язків з громадськістю;  

– час на запитання журналістів та відповіді, надані їм депутатами, – до п’яти хвилин;  

– кількість депутатів – учасників програми «У львівських кулуарах» – чотири-п’ять осіб».

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу