9 травня в Чорне моря увійде американський крейсер (відео)

22:36 8 травня 2014 р.


Фото: eer.ru

На його озброєнні – крилаті ракети «Томагавк», протичовнові ракети «Асрок» і зенітні керовані ракети «Стандарт-2» та «Стандарт-3».

Як повідомляє сьогодні, 8 травня, «ТСН.ua», 9 травня в Чорне моря увійде американський крейсер «Vella Gulf» – пильнувати безпеку Східної Європи в День Перемоги американський крейсер . Цей корабель військово-морського флоту належить до протиракетної оборони США.

У Чорному морі він буде 21 день. На його озброєнні – крилаті ракети «Томагавк», протичовнові ракети «Асрок» та зенітні керовані ракети «Стандарт- 2» і «Стандарт- 3».

Потужність радіолокаційної станції системи «Іджис» дозволяє йому шукати, виявляти та супроводжувати до трьох сотень повітряних цілей, а також наводити на них ракети комплексів ППО. У Чорному морі нині вжне перебувають американський фрегат «Taylor» та французьке розвідувальне судно «Dupuy de Lome».


Відео: «Новости России и Крыма»

dailylviv.com

До теми

15:09 25 жовтня 2020 р.

Немає кабінок для температурних: на Львівщині фіксують порушення карантину

Спостерігачі Громадянської мережі "ОПОРА" фіксують випадки, коли члени комісій працюють без масок, а у приміщенні 5 ДВК не має кабінок для голосування виборців, у яких виявили температуру.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу