9 травня Львів охоронятимуть від провокаторів приблизно 1400 міліціонерів (відео)

13:46 8 травня 2014 р.


Фото: vgolos.com.ua

У цьому запевнив у четвер начальник сектору забезпечення масових заходів управління громадської безпеки обласного управління МВС Ігор Гнилюх.

Місця, де можуть бути вчинені провокації у Львові 9 травня – Пагорб слави, Марсове поле, Монумент слави на вул. Стрийській – охоронятимуть близько 1400 міліціонерів. У разі потреби будуть задіяні курсанти та викладачі Львівського державного університету внутрішніх справ.

Про це повідомив сьогодні, 8 травня, на прес-конференції начальник сектору забезпечення масових заходів управління громадської безпеки міліції Львівщини Ігор Гнилюх. Він також конкретизував: «Проведено розрахунок, визначено відповідальних за об’єкти – Пагорб слави, Марсове поле, Монумент слави. Загалом буде близько 1400 працівників міліції. У резерві – курсанти та викладацький склад Львівського університету внутрішніх справ».

Начальник штабу міліції Львівщини Юрій Гладун повідомив також, що міліція Львівщини вже більш ніж тиждень працює у посиленому режимі на упередження будь-яких провокацій, уточнивши: «Вся міліція перейшла на посилений варіант несення служби. 60% особового складу постійно на роботі. Сьогодні на патрулювання у Львові заступили понад 20 нарядів. Проводяться наради з іншими правоохоронними органами з метою обміну інформацією і координації роботи. Є домовленість з керівниками готелів, мотелів, що вони будуть інформувати міліцію про появу підозрілих осіб. У великих містах Львівщини також активно працюють правоохоронні органи».

Юрій Гладун також звернувся до представників політичних сил, громадських організацій, активістів та мешканців Львова проявити максимальну толерантність, аби унеможливити провокації 9 травня. Про це повідомляє в четвер Західна інформаціяйна корпорація.


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

23:03 23 жовтня 2020 р.

Хто фінансує кампанії та на що витрачають гроші кандидати на посаду міського голови Львова

За крісло міського голови Львова змагаються 17 кандидатів. З них проміжні фінансові звіти до Львівської міської територіальної виборчої комісії подали 11 осіб. Разом вони витратили майже 3,5 мільйони гривень (3 453 535,98).

Рубрика: Політика

22:24 23 жовтня 2020 р.

Карусель? На Львівщині в одній громаді раптом додалося 1000 виборців

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області. Чоловіки та жінки мають різні прізвища.

Рубрика: Політика

21:47 23 жовтня 2020 р.

43% жінок у виборчих списках не означає, що таке ж представництво їх буде серед обраних

За результатами аналізу офіційних даних, завдяки дотриманню ґендерної квоти у виборчих списках до 22 обласних рад –загалом 43% жінок, тоді як у поточному складі обласних рад –тільки 15%.

Рубрика: Політика

20:34 23 жовтня 2020 р.

Львівський архітектор розповів, якими мають бути мобільні госпіталі для хворих на COVID-19

Епідіемія набирає обертів, і нині влада вже обговорює, в яких будівлях немедичного призначення можна буде розміщувати хворих на коронавірус у разі, якщо лікарні й шпиталі не витримають навали пацієнтів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу