8 листопада відбудеться пленарне засідання Львівської обласної ради

10:48 1 листопада 2016 р.

На пленарному засіданні Львівської обласної ради, яке відбудеться, 8 листопада, депутати розглянуть проекти перспективних планів спроможних територіальних громад ще шести районів – Турківського, Дрогобицького, Стрийського, Сокальського, Сколівського та Пустомитівського, а також заслухають інформацію щодо затвердження меж Львова.

Як поінформували в прес-службі Львівської обласної ради, про це повідомив під час засідання президії голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, який також зауважив: «Ця четверта чергова сесія була дуже складною через затвердження перспективних планів. Однак ми питання перспективних планів активно обговорюємо на відкритих слуханнях та засіданнях фракцій, щоб вийти на конструктивне рішення. Думаю ми зможемо закрити цим пленарним засіданням IVсесію і розпочати наступну в частині підготовки та затвердження обласного бюджету на наступний рік».

Окрім того, на сесії облради депутати заслухають інформацію щодо затвердження меж Львова. Олександр Ганущин зазначив: «Це дуже важливе питання, яке досить маніпулятивно подається в медіа. Тому ми хочемо поінформувати, що відбувається насправді і заслухати усі сторони – міську раду, членів робочої групи облради та почути думки депутатів».

Всього в порядку денному сесії депутати мають розглянути близько 60 питань щодо соціального захисту, охорони здоров’я, фінансів, екології та підтримки учасників АТО та їх сімей. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини