6562 виборці зі Львівщини проголосують за її межами

16:45 16 липня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У неділю, 21 липня, в Україні відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України.

Про це повідомили у вівторок, 16 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «За словами начальниці відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряни Павлів, вчора, 15 липня, був останній день, коли у відділах ведення Реєстру можна було тимчасово змінити місце голосування (ТЗМГ). Тепер (до 18 липня включно) цю процедуру можна зробити, звернувшись до місцевого загального суду із позовом про уточнення списку виборців».

«Загалом за весь період з початку виборчого процесу відділи ведення Реєстру Львівщини (а таких в області є 34) прийняли 17 тисяч 119 заяв про ТЗМГ. Причому 7160 таких заяв (майже 42%) прийняли львівські відділи в кожній районній адміністрації Львівської міської ради», – поінформували також в облдержадміністрації.

 «За даними Державного реєстру виборців, станом на 15 липня, 13666 виборців обрали місцем голосування Львівщину. 6551 із них змінив місце голосування в межах області», – розповіли також в облдержадміністрації.

Зоряна Павлів зазначила: «Отже, 7115 виборців з інших областей, а також із Закордонного виборчого округу 21 липня зможуть проголосувати на дільницях Львівщини. Найбільше тих, хто голосуватиме у нас – виборці з Києва (858), Донецької (721) і Дніпропетровської (517) областей».

«Водночас, 6562 виборці Львівщини голосуватимуть за межами області. Зокрема, 1204 з них – на Донеччині, 766 - у Києві і 442 у Закордонному виборчому окрузі. Загалом же станом на 15 липня, в Україні 233 тисячі 347 виборців скористалися можливістю тимчасової зміни місця голосування на позачергових парламентських виборах», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:26 18 січня 2022 р.

Прикордонники зміцнюють колючим дротом західний кордон

Закуплено майже 300 т сировини, що дасть змогу виготовити загородження для інженерного перекриття близько 62 км українсько-білоруської ділянки кордону. Протяжність усього кордону між Україною і Білоруссю становить становить 1084 км.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу