61,8% опитаних українців зреклися окупованих Росією теренів заради припинення війни, – дослідження

18:55 13 червня 2015 р.

  • 0


Фото: uainfo.org

Тільки 22,9% респондентів центру соціальних досліджень «Софія» висловилися за продовження військових дій до повного звільнення окупованих територій.

61,8% опитаних співробітниками центру соціальних досліджень «Софія» українців вважають за необхідне припинити бойові дії на Донбасі навіть у разі, якщо доведеться відмовитися від територій, окупованих російськими військами та їх колаборантами. Натомість 22,9% респондентів навпаки – за продовження військових дій до повного звільнення окупованих територій, такі дані наводить 

Абсолютна більшість опитаних (70%) вважають неприйнятним визнання незалежності так званих «ДНР» і «ЛНР» і визнання окупації Криму Росією «офіційним приєднанням» півострова до території РФ. Натомість 45,2% респондентів центру соціальних досліджень «Софія» навпаки – вважають можливим піти на певні поступки під час переговорів з метою припинити війну в Донбасі і нормалізувати відносини з Росією. Своєю чергою, 38,6% населення України дійшли висновку, що на такі поступки йти не можна.

Про це повідомили сьогодні, 13 червня, в київському інтернет-виданні «Dt.ua» – електронній версії столичної газети «Дзеркало тижня. Україна».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:04 2 червня 2020 р.

Авакова звільняють з посади міністра лише у Фейсбуці

Народні депутати-ініціатори звільнення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова у Верховній Раді в п'ятницю закликають виборців вплинути на своїх депутатів-мажоритарників, щоб ті підписали парламентську петицію.

Рубрика: Політика

13:17 2 червня 2020 р.

У Львівській обласній раді - новий депутат-співак

Львівська обласна виборча комісія сьогодні, 2 червня, визнала обраним і постановила зареєструвати депутатом Львівської обласної ради Тараса Михайловича Курчика.

Рубрика: Політика

Останні новини

«Укрзалізниця» шукає інвестора для реформи Львівської клінічної лікарні

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу