57 поранених десантників 80-ї бригади отримають фінансову нагороду з міського бюджету Львова

17:12 1 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Міський голова Львова Андрій Садовий запевнив у п’ятницю: «57 хлопців, які отримали поранення, отримають допомогу від міста».

Сьогодні з нагоди Дня міста у Львівській міській раді відбулось урочисте засідання. В залі були присутні бійці 80-ї окремої аеромобільної бригади, яким від громади міста як матеріальне заохочення надано кошти з міського бюджету.

Як зазначив Андрій Садовий, міський голова, на засіданні були присутні лише п’ятеро представників, але фінансову нагороду отримають 57 поранених бійців бригади. На урочистому засіданні були: командир 80-ї окремої аеромобільної бригади – полковник Андрій Трохимович Ковальчук, заступник командира 80-ї окремої аеромобільної бригади – підполковник Радик Валентин Іванович; підполковник 80-ї окремої аеромобільної бригади Микола Васильович Грицайчук, майор 80-ї окремої аеромобільної бригади Василь Васильович Дзяма й старший лейтенант 80-ї окремої аеромобільної бригади Ярослав Васильович Стеців. Міський голова зазначив також:

«У цьому році ми починаємо будувати житло для родин, які загинули, і символічно, що це житло ми будемо будувати біля нової вулиці, яка названа в честь Генерала Кульчицького, який віддав своє життя, щоб ми жили тут.  Ми повинні дбати про всіх наших хлопців, які вертаються і мають поранення.

Сьогодні тут, серед нас, є наші десантники з 80-ї бригади, які вернулись з поля бою. Я прошу оплесками їх привітати.  Ми повинні дбати і допомагати чим можемо.

57 хлопців, які отримали поранення, отримають допомогу від міста. Ми будемо робити все можливе, і я звертаюсь до всіх, хто може: кожна родина повинна бути під опікою. Чим можемо, тим повинні допомагати».

dailylviv.com

До теми

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

23:03 23 жовтня 2020 р.

Хто фінансує кампанії та на що витрачають гроші кандидати на посаду міського голови Львова

За крісло міського голови Львова змагаються 17 кандидатів. З них проміжні фінансові звіти до Львівської міської територіальної виборчої комісії подали 11 осіб. Разом вони витратили майже 3,5 мільйони гривень (3 453 535,98).

Рубрика: Політика

22:24 23 жовтня 2020 р.

Карусель? На Львівщині в одній громаді раптом додалося 1000 виборців

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області. Чоловіки та жінки мають різні прізвища.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу