50 невідомих проголосили «незалежну Донецьку республіку в складі Росії» (трасляція, відео)

13:20 7 квітня 2014 р.


Фото: twitter.com/ostro_v

Бандформування, яке захопило вчора будівлю облдержадміністрації, заявило в понеділок, що сформована ними «народна рада» утворила на теренах України нову «державу».

 

Як повідомляє сьогодні, 7 квітня, «Інтерфакс-Україна», невідомі особи, які захопили вчора будівлю Донецької ОДА, сформували «народну раду Донецької області». Натомість вона, своєю чергою, прийняла «Декларацію про суверенітет Донецької народної республіки».

«За» це рішення проголосували 50 осіб, які заявили, що «прийнята декларація стане основою для створення Донецької народної республіки».

У тексті декларації йдеться: «Від імені народу Донецької народної республіки може виступати виключно Верховна Рада республіки. Найбільш важливі державні питання, пов'язані з розвитком республіки, її взаєминами з іншими державами, виносять на всенародне обговорення або референдум».

Бойовики також замінили над будівлею ОДА прапор Донецької області на прапор «Донецької республіки». 

Як бачимо, логіки в декларації бойовиків – жодної, бо як може бути незалежною «Донецька народна республіка», якщо вона – в складі Росії? З іншого боку – як вона може бути в складі Росії те, що незалежне? Схоже, весь цей цирк мав на меті продемонструвати хаос в Україні, але ним досягнуто зовсім іншої мети – засвідчено цілковиту неадекватність провокаторів.

Натомість інтернет-видання «ОстроВ» повідомляє в понеділок на своїй «Twitter»-сторінці: 

«Невідомі відкрили вогонь з автоматів біля телестудії ДОДТРК, але спроба штурму була припинена міліцією»; «Готуються робити коктейлі Молотова. Привезли порожні пляшки і всі необхідні інгредієнти».


Відео: momster mo

dailylviv.com

До теми

11:50 25 листопада 2020 р.

Битва за Львівську ОТГ: депутатська більшість має план працювати у ЛМР без голови

У випадку задоволення судами позовів юристів "Європейської солідарності" проти Львівської міської ТВК міська рада зможе працювати без старого-нового її голови Андрія Садового.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу