50 невідомих проголосили «незалежну Донецьку республіку в складі Росії» (трасляція, відео)

13:20 7 квітня 2014 р.


Фото: twitter.com/ostro_v

Бандформування, яке захопило вчора будівлю облдержадміністрації, заявило в понеділок, що сформована ними «народна рада» утворила на теренах України нову «державу».

 

Як повідомляє сьогодні, 7 квітня, «Інтерфакс-Україна», невідомі особи, які захопили вчора будівлю Донецької ОДА, сформували «народну раду Донецької області». Натомість вона, своєю чергою, прийняла «Декларацію про суверенітет Донецької народної республіки».

«За» це рішення проголосували 50 осіб, які заявили, що «прийнята декларація стане основою для створення Донецької народної республіки».

У тексті декларації йдеться: «Від імені народу Донецької народної республіки може виступати виключно Верховна Рада республіки. Найбільш важливі державні питання, пов'язані з розвитком республіки, її взаєминами з іншими державами, виносять на всенародне обговорення або референдум».

Бойовики також замінили над будівлею ОДА прапор Донецької області на прапор «Донецької республіки». 

Як бачимо, логіки в декларації бойовиків – жодної, бо як може бути незалежною «Донецька народна республіка», якщо вона – в складі Росії? З іншого боку – як вона може бути в складі Росії те, що незалежне? Схоже, весь цей цирк мав на меті продемонструвати хаос в Україні, але ним досягнуто зовсім іншої мети – засвідчено цілковиту неадекватність провокаторів.

Натомість інтернет-видання «ОстроВ» повідомляє в понеділок на своїй «Twitter»-сторінці: 

«Невідомі відкрили вогонь з автоматів біля телестудії ДОДТРК, але спроба штурму була припинена міліцією»; «Готуються робити коктейлі Молотова. Привезли порожні пляшки і всі необхідні інгредієнти».


Відео: momster mo

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу