50 бійців ВВ і міліціонери вийшли з Вінницької облради, яку контролює громада (відео)

11:52 25 січня 2014 р.


Фото: pravda.com.ua

На її сесії розглянуть три питання: соціально-політичне становище, бюджет і відставку керівництва області.


Video streaming by Ustream


Video streaming by Ustream

Близько тисячі людей штурмували Вінницьку облраду. Вони вимагають відставки керівництва. Про це повідомляють сьогодні, 25 січня, кореспонденти «Gazeta.ua».

Люди, що прорвалися у сесійну залу – в касках, на обличчях – медичні пов'язки. Дехто – зі щитами, які відібрали у міліції. Кричать «банду геть».

Зараз всіх людей запустили в зал, з якого нікого не випускають. Коли люди проривалися на другий поверх, де знаходиться сесійна зала, то міліція лила воду з гідрантів, кидала світло-шумові гранати. Всередині «штурмовики» пошкодили меблі, вішалки.

Сьогодні на сесії мають розглядати три питання: соціально-політичне становище, бюджет та відставка керівництва області. «Регіонали» наполягають на прийнятті бюджету.

Система голосування не працює. У внутрішньому дворі дуже багато міліції.

А невдовзі кореспондент «Gazeta.ua» повідомив, що військові здали кабінет губернатора Вінниччини.

Штурмовики Вінницкої облради прорвалися до кабінету губернатора. Близько 50 чоловік внутрішніх військ стояли біля кабінету губернатору. Люди просили їх мирно вийти. Штурмовики зробили коридор, і під оплески та вигуки «Молодці» військові вийшли з приміщення облради.

З вікна кабінету вивісили червоно-чорний прапор і національний. У сесійному залі вимагають, щоб губернатор Іван Мовчан вийшов до народу та пішов у відставку. Він – керівник обласного осередку «Партії регіонів». Керівник обласної міліції вийшов до людей і просив покинути сесійну залу. Ті відмовилися.

Під час штурму зі стіни зірвали портрет Віктора Януковича і потрощили його. У внутрішньому дворі –близько 200 чоловік ВВ. Всі міліціонери вийшли на вулицю.


Відео: Вінниця Ок

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу