П'ять приміщень військових комісаріатів Львівщини готують до приватизації, – підозра офіцера

16:01 4 лютого 2015 р.

У Львові є п’ять приміщень військоматів, які можуть бути приватизовані. А санаторії у Шклі та Моршині віддані Медведчуку.

Про це під час прес-конференції-дискусії у Львівському прес-клубі на тему:  «Як висвітлення у ЗМІ 4-ої хвилі мобілізації впливає на її хід?» повідомив голова ЛОО ВГО «Спілка офіцерів України» Петро Костюк.

- У Львові є п’ять приміщень військоматів, які стоять пусткою, і я маю підозру, що їх готують до приватизації. А санаторії, які належали Міністерству оборони, віддані під приватизацію Медведчуку, - стверджує Петро Костюк

Петро Костюк пропонує віддати приміщення цих військкоматів під квартири тим, хто повернеться з зони АТО, а санаторії повернути Міноборони для оздоровлення українських вояків.

Він наголошує: «Ті, хто мають роботу, повернуться на неї. А хто не мав? Ті, що мають робити? Чи де вони мають жити? Після закінчення війни на Львівщину повернуться кілька тисяч військових з бойовим досвідом та загостреним почуттям справедливостіі і держава повинна буде подбати про них»

За словами офіцера, останнім часом вона лише руйнувала престиж військових професій.

dailylviv.com

До теми

21:06 15 вересня 2021 р.

Визначено розмір грошової застави на позачергових місцевих виборах 31 жовтня

У неділю, 31 жовтня, у Львівському та Яворівському районах відбудуться позачергові вибори, відповідно, Комарнівського міського і Шегинівського сільського голів.

Рубрика: Політика

12:57 13 вересня 2021 р.

У Львові є намір відкрити Почесне консульство Італії

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з послом Італії в Україні П’єром Франческо Дзадзо. Обговорили, зокрема, можливості для відкриття почесного консульства країни, збільшення присутності італійського бізнесу в місті, а також налагодження нових партнерських стосунків із містами Італії.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу