5% «лівих» бюлетенів можуть зіпсувати вибори у Львові, – КВУ

14:23 15 листопада 2015 р.

Маніпуляцій чи фальшувань під час підрахунку голосів чи встановлення результатів голосування під час виборів міського голови Львова не буде.

Про це сьогодні, 15 листопада, під час відеомарафону на тему: «Вибори 2015: як Львів обирає міського голову», який відбувається у Львівському прес-клубі, повідомила голова правління ЛОГО ВГО «Комітет виборців України» Соломія Саврук.

За її словами, дільничі виборчі комісії сформовані абсолютно конкуретно, половина представників одного кандидата й іншого.

- Ця ситуація є безпрецедентною, тому що, зазвичай, ми мали ситуації, коли якась комісія працювала на когось більше, на когось менше, - каже вона.

Оцінюючи в цілому хід виборів у Львові та області, Соломія Саврук каже, що все спокійно,всі дільниці були відкриті вчасно, за винятком двох дільниць у Львові.

- Зокрема дільниця на Левандівці. Член ДВК та секретар мали особистісний конфлікт, і секретар ДВК не прийшла на ранкове засідання, через що дільниця відкрилася пізніше, - каже вона.

Що стосується порушень, то – досі наявна виборча агітація.

- Ці наліпки без вихідних даних, це в основному «чорний піар» проти одного із кандидатів, - каже Соломія Саврук.

Також активісти кажуть, що черг на дільницях нема.

- Це і тому, що є всього один бюлетень. Тоді як в першому турі люди намагалися дуже довго знайти свого кандидата і з'ясувати з тими бюлетенями. Станом на 12 годину – явка дуже низька, всього 10%, - каже вона.

Проте, незважаючи ні на що, за її словами, вибори у Львові, за будь-яких обставин, відбудуться.

- Можуть бути невизнаними на якихось конкретних дільницях, якщо будуть задокументовані порушення, наприклад, вкидання «лівих» бюлетенів у кількості, що перевищує 5% на цій дільниці. Проте тут буде визначено інший день, коли можна буде переголосувати, - каже Соломія Саврук.

За її словами, подібна ситуація була в першому турі виборів, в одному із сіл області голосування було визнане недійсним, і сьогодні, 15 листопада, вони переголосовують.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу