44% мешканців Львова – за зміну адміністративно-територіального устрою України

15:03 30 вересня 2015 р.


Фото: ogo.ua

Майже 28% опитаних львів’ян вважають, що тільки активні бойові дії на Сході України є найбільш вигідними для вирішення ситуації стосовно окупованих територій Донбасу. Ще 20% вважають, що варто заморозити конфлікт, 16 – відокремити ці території так, як вони є, майже стільки ж пропонують надати територіям Донбасу особливого статусу та 11% – провести економічну та військову блокаду.

Про це сьогодні, 30 вересня, під час прес-конференції на тему: «Електоральні настрої населення Львова станом на кінець вересня 2015 року», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив президент українського фонду «Громадська думка» Володимир Подгорнов.

За його словами, думку про відокремлення окуповані території без особливих статусів підтримують ті особи, які голосують за «Свободу» та Радикальну партію.
Також, за його словами, майже 44% мешканців Львова вважають, що варто змінити адміністративно-територіальний устрій України. Водночас майже 34% опитаних виступають проти цього.

Володимир Подгорнов також зазначив, що останнім часом фокус інтересу львів’ян зміщується від проблем самоврядування до загальнонаціональних проблем. Тобто, набагато менше, порівняно з результатами опитування місячної давності, мешканці міста цікавляться місцевими проблемами.

- Хоча зараз теж львівяни вважають, що найбільші проблеми місцевого самоврядування – використання коштів не за призначенням, відсутність діалогу з громадськістю, відсутність законодавчого забезпечення, безініціативність та відсутність кваліфікованих кадрів, - каже він.

Мешканці західного регіону вважають, що політики мають більше захищати інтереси жителів регіону, в якому живуть. І тільки на третьому місці для них, політиків, має бути захист ідеологічних принципів.


Довідка

Дослідження проводилося 20-28 вересня 2015 року. Було опитано 800 осіб, похибка становить 2,5%.


 dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу