4 листопада у Львові стартує навчальна програма для громадських активістів

14:55 2 листопада 2016 р.

Навчання відбуватимуться три дні на місяць з листопада 2016 року до лютого 2017 року.

Як повідомили сьогодні, 2 листопада, в прес-службі Львівської міськради, Інститут міста спільно з Інститутом лідерства та управління відкриють 4 листопада о 14.00 програму навчання «СпільноДІЯ» для громадських активістів в рамках проекту «Громади в дії», яке відбудеться у храмі Святої Софії на вулиці Козельницькій, 2а. Її мата – підсилити спроможність громадських активістів, здобуття знань та навиків у сфері управління проектами в громадах  та пошуку можливості для її стабільного розвитку.

Програма відкриття

13:45-14:00 – реєстрація учасників

14:00-14:05 – вступне слово директора Інститута міста Олександра Кобзарева

14:10-14:15 – вступне слово Наталі Бордун

14:15-14:25 – проект «Громади в ДІЇ» – що попереду? » (заступник директора Інституту міста Анастасія Загайна)

14:25-14:35 – проект громадського активіста. Результати дослідження. Олена Гунько (аналітик Інституту міста)

14:35-14:45 – презентація навчальної програми«СпільноДІЯ» (керівник проектів та програм Інституту лідерства та управління УКУ Ірина Крохмаль)

14:45-15:00 – перехід в навчальний корпус, розподіл груп, початок навчання.

Цільова аудиторія навчання: активісти мікрогромад Львова, відібрані на конкурсній основі. Початок програми – 4 листопада. Навчання відбуватимуться три дні на місяць з листопада 2016 року до лютого 2017 року. Навчання є безкоштовним.

У рамках програми вивчатимуть такі курси: «Управління проектами», «Побудова ефективної команди для запровадження змін у громаді», «PR та робота зі ЗМІ. Як комунікувати про активність у громадах», «Пошук фінансування на проекти. Фандрейзинг», «Краудфандинг як можливість стабільного розвитку», «Конфліктний менеджмент», «Ведення переговорів», «Тайм-менеджмент. Як встигати більше», «Комунікація в команді як важливий елемент розвитку громади», «Дослідження проблем громади та інші.

Навчальну програму реалізує Інститут лідерства та управління УКУ спільно з комунальною установою «Інститут міста» в рамках проекту «Зміцнення громад заради сталого розвитку міста» («Громади в дії») за фінансування Програми ЄС «Neighborhood Civil Society Facility 2012 and Non-State Actors and Local Authorities in Development (NSA&LA) 2012 and 2013». Контакти: керівник програми комунікації, Інститут міста Ірина Гошук, телефон 096 765 17 07.

dailylviv.com

До теми

17:25 30 липня 2021 р.

Кабмін визначив нові зарплати в органах місцевого самоврядування: кому - скільки

Посадові оклади працівників апарату міських рад міст, яким надано статус міст-курортів, встановлюються із застосуванням коефіцієнта 2. На Львівщині на такий статус претендують Моршин і Трускавець.

Рубрика: Політика

15:26 30 липня 2021 р.

ЦНАПи Львова запровадять безконтактну видачу документів за паролем

Документи можна буде отримувати без запису, черг, без контакту з персоналом та очікувань, запевняє директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентини Бартошик.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу