31 суддя ЛОАС мають лише 13 залів судових засідань

10:43 2 вересня 2013 р.

Суддям Львівського окружного адміністративного суду доводиться працювати в одному кабінеті разом із помічником і секретарем судових засідань.

Штатна чисельність суддів не є основним чинником прискорення розгляду справи. Окрім процесуальних моментів, які впливають на строки розгляду, вагомим чинником для Львівського окружного адміністративного суду є відсутність достатньої кількості залів судових засідань та службових кабінетів. Про це сказав голова Львівського окружного адміністративного суду Віталій Тертичний під час круглого столу на тему «Забезпечення рівного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до правосуддя». 

Зокрема, станом на сьогодні у розпорядженні 31-го судді є лише 13 залів судових засідань. Дехто з суддів працює в одному кабінеті разом із помічником і секретарем судових засідань. Тому задля заплановано збільшення кількості залів судових засідань і робочих кабінетів за рахунок вивільнених площ територіальним управлінням ДСА України у Львівській області ще до кінця 2013 року.

dailylviv.com

До теми

21:14 26 травня 2022 р.

Блінкен назвав Китай найбільшим викликом міжнародному порядку

Хоча найсерйознішу пряму загрозу міжнародній стабільності становить російське вторгнення в Україну, дії Пекіна є більшою проблемою в довгостроковій перспективі, - заявив голова диппломатії США Ентоні Блінкен.

Рубрика: Політика

21:11 26 травня 2022 р.

Іскандери, які перемістили в район Лунинця, можуть використовувати для обстрілу заходу України, - Генштаб

У Білорусі перемістили пускові установки оперативно-тактичних крилатих ракет «Іскандер» у район Лунинця. Їх можуть використовувати для обстрілу інфраструктури на заході України», - повідомили на брифінгу.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу