31 суддя ЛОАС мають лише 13 залів судових засідань

10:43 2 вересня 2013 р.

  • 0
  • 4948

Суддям Львівського окружного адміністративного суду доводиться працювати в одному кабінеті разом із помічником і секретарем судових засідань.

Штатна чисельність суддів не є основним чинником прискорення розгляду справи. Окрім процесуальних моментів, які впливають на строки розгляду, вагомим чинником для Львівського окружного адміністративного суду є відсутність достатньої кількості залів судових засідань та службових кабінетів. Про це сказав голова Львівського окружного адміністративного суду Віталій Тертичний під час круглого столу на тему «Забезпечення рівного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до правосуддя». 

Зокрема, станом на сьогодні у розпорядженні 31-го судді є лише 13 залів судових засідань. Дехто з суддів працює в одному кабінеті разом із помічником і секретарем судових засідань. Тому задля заплановано збільшення кількості залів судових засідань і робочих кабінетів за рахунок вивільнених площ територіальним управлінням ДСА України у Львівській області ще до кінця 2013 року.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:15 21 жовтня 2019 р.

Львів співпрацюватиме з містами Великої Британії

Міський голова Львова Андрій Садовий обговорив з надзвичайним та повноважним послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс спільні проекти у сферах освіти, науки, екології та ІТ.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 510

20:57 17 жовтня 2019 р.

УГП взялася за контроль над владою в Галичині

Мета проекту «Контроль за владою» – забезпечення відкритості і прозорості виконання повноважень органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами та депутатами місцевих рад, сприяння доступу до публічної інформації. Про результати цього проекту говорили 17 жовтня на пресконференціях у Львові, Івано-Франківську і Тернополі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1065

10:19 17 жовтня 2019 р.

УГП знає ціну контролю за владою (відео)

Сьогодні, 17 жовтня, об 11.00 у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «Скільки коштує українцям контроль за владою?».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 693

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу