31 суддя ЛОАС мають лише 13 залів судових засідань

10:43 2 вересня 2013 р.

  • 0

Суддям Львівського окружного адміністративного суду доводиться працювати в одному кабінеті разом із помічником і секретарем судових засідань.

Штатна чисельність суддів не є основним чинником прискорення розгляду справи. Окрім процесуальних моментів, які впливають на строки розгляду, вагомим чинником для Львівського окружного адміністративного суду є відсутність достатньої кількості залів судових засідань та службових кабінетів. Про це сказав голова Львівського окружного адміністративного суду Віталій Тертичний під час круглого столу на тему «Забезпечення рівного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до правосуддя». 

Зокрема, станом на сьогодні у розпорядженні 31-го судді є лише 13 залів судових засідань. Дехто з суддів працює в одному кабінеті разом із помічником і секретарем судових засідань. Тому задля заплановано збільшення кількості залів судових засідань і робочих кабінетів за рахунок вивільнених площ територіальним управлінням ДСА України у Львівській області ще до кінця 2013 року.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

07:30 10 грудня 2019 р.

Загальні узгоджені висновки Паризького саміту в Нормандському форматі, – офіційно

Президент Французької Республіки, Канцлер Федеративної Республіки Німеччина, Президент Російської Федерації та Президент України зустрілися 9 грудня в Парижі.

Рубрика: Політика

23:40 9 грудня 2019 р.

У Парижі домовилися лише про обмін утримуваними, – міністр

Президенти України й РФ говорили про вибори на Донбасі й відновлення українського контролю над кордоном, але якихось домовленостей не досягли, водночас, погодили новий обмін утримуваними.

Рубрика: Політика