31 суддя ЛОАС мають лише 13 залів судових засідань

10:43 2 вересня 2013 р.

Суддям Львівського окружного адміністративного суду доводиться працювати в одному кабінеті разом із помічником і секретарем судових засідань.

Штатна чисельність суддів не є основним чинником прискорення розгляду справи. Окрім процесуальних моментів, які впливають на строки розгляду, вагомим чинником для Львівського окружного адміністративного суду є відсутність достатньої кількості залів судових засідань та службових кабінетів. Про це сказав голова Львівського окружного адміністративного суду Віталій Тертичний під час круглого столу на тему «Забезпечення рівного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до правосуддя». 

Зокрема, станом на сьогодні у розпорядженні 31-го судді є лише 13 залів судових засідань. Дехто з суддів працює в одному кабінеті разом із помічником і секретарем судових засідань. Тому задля заплановано збільшення кількості залів судових засідань і робочих кабінетів за рахунок вивільнених площ територіальним управлінням ДСА України у Львівській області ще до кінця 2013 року.

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу