31 січня відбудеться пленарне засідання сесії Львівської обласної ради

11:50 26 січня 2017 р.

Депутати облради розглядатимуть наступного вівторка три регіональні програми й питання охорони здоров’я, екології, лісового господарства та культури.

У вівторок, 31 січня, відбудеться II пленарне засідання VI чергової сесії Львівської обласної ради. В його порядку денному – ухвалення трьох обласних програм, розгляд низки питань охорони здоров’я, екології, лісового господарства та культури.

Також депутати обговорять затвердження двох керівників комунальних закладів обласної ради, а також питання створення комісії з конкурсного відбору гендиректора обласного комунального спеціалізованого підприємства «Галсільліс». Про це повідомили сьогодні, 26 січня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також опублікували текст порядку денного пленарне засідання її сесії.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу