30 машин із терористами вирушили проти батальйону територіальної оборони «Донбас»

23:35 15 травня 2014 р.

Бійці батальйону територіальної оборони «Донбас» у Великоновоселківському РВВС

Бійці батальйону територіальної оборони «Донбас» у Великоновоселківському РВВС
Фото: twitter.com/ChristopherJM

Про це повідомив у четвер його командир Семен Семенченко.

Командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко повідомляє сьогодні, 15 травня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»

«Підтвердилася інформація про відправку колони з 30 автомашин та автобусів бойовиків «ДНР» на Великоновосілівку. Одночасно колона з бійців внутрішніх військ виведена з Донецька в напрямку Києва. Збіг?..

Приймаю на себе відповідальність за вилучення зброї у Великоновоселківському РВВС і озброєння бійців народного ополчення. Вирушаємо назустріч колоні.

Якщо перемога буде на нашому боці – після цього йдемо на Донецьк. Гопникам, чеченцям, продажних ментів, різного роду «востокам» і «донецкам» – до швидкої зустрічі».

Як інформував «Щоденний Львів», Семен Семенченко повідомляв сьогодні: «У зв’язку із захопленням влади сепаратистами ДНР у Великоновосілківському районі Донецької області, при співучасті або потуранні міліції та бездіяльності місцевої влади жителями району сформовано Народне ополчення. Народне ополчення підтримує призначеного вчора нового голову райдержадміністрації та бере під контроль будівлі райради, районного відділення міліції, прокуратури. Для надання допомоги Народному ополченню в район увійшли частини Добровольчого батальйону «Донбас». Всі працівники міліції, котрі втратили право служити українському народу, будуть роззброєні і відправлені по домівках. Всі чиновники, котрі перейшли на службу ДНР і тим самим втратили легітимність, будуть відсторонені від посад. Озброєні люди з ополчення ДНР будуть блокуватися і, в разі безпосередньої загрози життю і здоров’ю громадян, знищуватися. Для фіксації реальної ситуації в районі мною запрошені і знаходяться тут журналісти декількох телерадіокомпаній. До нормалізації ситуації в районі беру відповідальність за життя і здоров’я громадян України та підтримання громадського порядку на себе».

dailylviv.com

До теми

21:51 21 жовтня 2020 р.

Львівський політолог розповів, на яку реакцію людини скеровано опитування Зеленського

Попри те, що ми живемо в демократичному суспільстві, важливі політичні, економічні, медичні питання мають вирішувати фахівці кожної сфери, а не пересічний громадянин, якому Президент України налаштований поставити 5 запитань 25 жовтня неподалік виборчих дільниць.

Рубрика: Політика

20:52 21 жовтня 2020 р.

У "Слузі народу" пропонують провести другий тур місцевих виборів після карантину

Народна депутатка від "Слуги народу" Тетяна Грищенко зареєструвала проєкт постанови Верховної Ради, в якому пропонує скасувати другий тур місцевих виборів у зв’язку з пандемією COVID-19.

Рубрика: Політика

20:04 21 жовтня 2020 р.

«Слуга народу» не має жодного стосунку до опитування від Зеленського 25 жовтня - представниця політсили у Львові

Це - ініціатива лише Президента і виключно його. І, як глава держави, він має право спілкуватися з людьми та цікавитись їхніми думками.

Рубрика: Політика

15:10 21 жовтня 2020 р.

Представник ОПЗЖ у Львові назвав опитування від Зеленського «черговим обманом виборця» і закликав не відповідати на 5 питань

Першим обманом був фільм «Слуга народу», після якого люди масово проголосували за «вчителя Голобородька». Тепер їм подають фейкове опитування з метою створити ілюзію, ніби народна думка має для Президента якесь важливе значення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу