27 жовтня у Львові презентуватимуть книгу військового капелана Андрія Зелінського

13:36 24 жовтня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Видавництво Старого Лева»» в інтернет-мережі «Facebook»

Збірка історій про молодих військових Збройних Сил України, які полягли на теренах східної України, представлять у книгарні «Є» на проспекті Свободи, 7.

У Львові видали книжку військового капелана «Соняхи. Духовність на час війни». У «Видавництві Старого Лева» повідомили: «Це збірка правдивих і дуже емоційних історій про молодих військових Збройних Сил України, які загинули в АТО на теренах східної України, поєднаних з оповідями військового капелана Андрія Зелінського, для якого ці хлопці були не просто солдатами, а побратимами. Це книжка-роздум, книжка-спогад і книжка-надія – саме те, що підтримує духовність у часі війни».

Автор збірки, отець Андрій Зелінський, розповів про свою книгу:

«Соняхи» є також скромною даниною пам’яті – надзвичайно щирою і дуже відвертою – усім, хто пройшов крізь моє життя і назавжди залишився сторожем Вічності на якомусь із полів українського Сходу. Писалося упродовж року воєнного протистояння у різних неспокійних і гарячих точках сьогоднішнього фронту.

Інколи думки народжувались «там», а викристалізовувались у слово уже «тут». Тексти справжні, як і образи та почуття, в них описані».

Книжка – про друзів і для друзів, а тому написана з любов’ю та глибокою й щирою вдячністю. З цими хлопцями, молодими офіцерами Збройних Сил України, я познайомився і заприятелював майже десятиліття тому, упродовж їхніх курсантських років в Академії сухопутних військ у Львові.

З деякими із них підтримував спілкування упродовж усього цього часу, а згодом перетинався на стежках сьогоднішньої війни. Для мене вони – втілення відданої та жертовної служби своєму народу, щирої, щедрої та до кінця вірної любові.

Коли Україну підступно підштовхнули в жорстокий безлад кровопролиття і рідну землю огорнула непроглядна темрява, вони запалали соняхами на полях української журби. Ці тексти про глибоке і про глибоко людське. Вони – про духовний вимір людського досвіду війни та про справжню любов, здатну перемінити людину на сонце, а наш спільний біль – на радість спільної надії».

Презентація «Соняхів» відбудеться у вівторок, 27 жовтня, у книгарні «Є» на проспекті Свободи, 7. Модератор – головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка.

Про це повідомили сьогодні, 24 жовтня, в київському часописі «День».

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу