27 жовтня у Львові презентуватимуть книгу військового капелана Андрія Зелінського

13:36 24 жовтня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Видавництво Старого Лева»» в інтернет-мережі «Facebook»

Збірка історій про молодих військових Збройних Сил України, які полягли на теренах східної України, представлять у книгарні «Є» на проспекті Свободи, 7.

У Львові видали книжку військового капелана «Соняхи. Духовність на час війни». У «Видавництві Старого Лева» повідомили: «Це збірка правдивих і дуже емоційних історій про молодих військових Збройних Сил України, які загинули в АТО на теренах східної України, поєднаних з оповідями військового капелана Андрія Зелінського, для якого ці хлопці були не просто солдатами, а побратимами. Це книжка-роздум, книжка-спогад і книжка-надія – саме те, що підтримує духовність у часі війни».

Автор збірки, отець Андрій Зелінський, розповів про свою книгу:

«Соняхи» є також скромною даниною пам’яті – надзвичайно щирою і дуже відвертою – усім, хто пройшов крізь моє життя і назавжди залишився сторожем Вічності на якомусь із полів українського Сходу. Писалося упродовж року воєнного протистояння у різних неспокійних і гарячих точках сьогоднішнього фронту.

Інколи думки народжувались «там», а викристалізовувались у слово уже «тут». Тексти справжні, як і образи та почуття, в них описані».

Книжка – про друзів і для друзів, а тому написана з любов’ю та глибокою й щирою вдячністю. З цими хлопцями, молодими офіцерами Збройних Сил України, я познайомився і заприятелював майже десятиліття тому, упродовж їхніх курсантських років в Академії сухопутних військ у Львові.

З деякими із них підтримував спілкування упродовж усього цього часу, а згодом перетинався на стежках сьогоднішньої війни. Для мене вони – втілення відданої та жертовної служби своєму народу, щирої, щедрої та до кінця вірної любові.

Коли Україну підступно підштовхнули в жорстокий безлад кровопролиття і рідну землю огорнула непроглядна темрява, вони запалали соняхами на полях української журби. Ці тексти про глибоке і про глибоко людське. Вони – про духовний вимір людського досвіду війни та про справжню любов, здатну перемінити людину на сонце, а наш спільний біль – на радість спільної надії».

Презентація «Соняхів» відбудеться у вівторок, 27 жовтня, у книгарні «Є» на проспекті Свободи, 7. Модератор – головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка.

Про це повідомили сьогодні, 24 жовтня, в київському часописі «День».

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу