27 грудня у Львові передадуть подарунки діаспори дітям бійців і переселенців

11:42 27 грудня 2015 р.

Осередок Спілки Української Молоді в Ірвінґтоні

Осередок Спілки Української Молоді в Ірвінґтоні
Фото: cym.org

Акція «Теплом зігріємо серця» відбудеться на вулиці Хуторівка.

«27 грудня о 15:00 у приміщенні конференційного залу філософсько-богословського факультету Українського католицького університету на вулиці Хуторівка, 35а відбудеться акція «Теплом зігріємо серця» для Львівської області, – повідомили сьогодні, 27 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Юні українці з Канади, Австралії, Сполучених Штатів Америки, Німеччини, Бельгії об’єднані в лавах Спілки Української Молоді, зібрали та передали подарунки для своїх ровесників в Україні, батьки яких виконують бойові завдання в зоні АТО. Гостинці, в рамках акції «Теплом зігріємо серця», планують доставити адресатам з нагоди дня Святого Миколая, а також Різдвяних свят.

Вантаж доправлять до різних областей, де діють місцеві організації СУМ в Україні. Зокрема в Калуші, Львові, Тернополі, Хмельницьку, Чернігові, Сквирі, Бобринцю, Дніпропетровську та Києві.

Загалом СУМівці з США, Канади, Австралії, Німеччини та Бельгії надіслали в Україну понад 1500 пакунків з одягом, взуттям, шкільним приладдям та солодощами. Координатор акції, голова Спілки Української Молоді в Україні Юрій Іляш повідомив: «В першу чергу такі подарунки ми передамо дітям, батьки яких загинули на Сході країни, обороняючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави, дітям з особливими потребами, чиї батьки перебувають в зоні АТО». 

Крім дітей з сімей військових, гостинці отримають й малюки з родин вимушених переселенців. Юрій Іляш розповів: «Звісно, що охопити всіх наша акція не зможе. Однак, віримо, – вона зігріє серця тих хлопців та дівчат, які втратили рідну людину, подарує відчуття свята тим, хто покинув рідну домівку».

На думку СУМівців, окрім практичного, ця акція має й велике моральне значення, адже засвідчує єдність українців світу, незалежно від місця їх проживання чи віку. Акцію «Теплом зігріємо серця» члени Спілки Української Молоді проводять вдруге. Минулорічна охопила понад 500 дітей вимушено переселених осіб, які через воєнні дії на сході змушені були покинути свої домівки.

Спілка Української Молоді – молодіжна виховна організація займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах у дусі свого гасла «Бог і Україна».

Спілку засновано у 1925 році в Києві. У 1946 році СУМ було відновлено в повоєнній Німеччині, з того часу організація поширює свою працю у 10 країнах світу в Західній Європі, Північній і Південній Америці та Австралії. В основі виховної системи СУМу є теоретичні напрацювання Григорія Ващенка – відомого українського педагога, який вперше розробив систему національного виховання». 

dailylviv.com

До теми

20:54 30 жовтня 2020 р.

ПЦУ - єдина канонічна православна церква на території України, - Вселенський патріарх Варфоломій

"Ми тимчасово терпимо існування українських ієрархів під Росією (УП МПЦ) не як місцевих правлячих єпископів, а лише як титулярних або тих, що перебувають (мають резиденцію) в Україні", - повідомив Вселенський патріарх Варфоломій.

Рубрика: Політика

19:11 30 жовтня 2020 р.

47 нардепів хочуть приховати незаконне збагачення. Серед них - два Тараси зі Львова: Козак і Батенко

Національне агентство з питань запобігання корупції назвало повний список народних депутатів, які проти електронного декларування свого майна і відповідальності за "помилки".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу