26-27 березня у Львові – ІІІ Всеукраїнський форум місцевого самоврядування

17:44 23 березня 2015 р.


Фото: ims-ukraine.org

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у п’ятницю відбудеться обговорення децентралізації освіти в Україні та питань належного врядування і якості життя мешканців.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 23 березня, «Щоденному Львову»:

«У п’ятницю, 27 березня, в рамках ІІІ Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування відбудеться обговорення децентралізації освіти в Україні та питань належного врядування і якості життя мешканців.  Участь у панельній дискусії з питань освіти візьмуть заступник Міністра освіти і науки України Олег Дерев'янко, ад'юнкт-професор варшавського Інституту педагогічних досліджень д-р Ян Герчинський та доктор історичних наук, завідувач відділу новітньої історії та політики Інституту історії України НАН України Георгій Касьянов. 

Питання належного врядування та якості життя мешканців обговорюватимуть Іріс Ґляйхманн – керівник проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ), Юрій Піскалюк – менеджер програм Міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа», Сергій Панцир – керівник центру соціального партнерства та лобіювання НаУКМА, експерт Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». До участі в обговореннях запрошують представників профільних громадських організацій та освітніх установ.

Обов’язковою є реєстрація за посиланням: http://selfgovernance.org.ua/registration_ngo.html. Кількість місць обмежена! Підтвердження реєстрації організатори повідомлять електронною поштою.

Нагадаємо, 26-27 березня у Львові відбудеться ІІІ Всеукраїнський форум місцевого самоврядування. Захід організовує Інститут міста, за ініціативи Львівської міської ради. У Форумі візьмуть участь визнані міжнародні експерти у сфері розвитку міст та муніципальної політики.Підтримку Форуму забезпечують Фонд Східна Європа, Програма USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», Програма Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування», Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, Програма ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», шведсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні», проект «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», Інституту громадянського суспільства за підтримки представництва ЄС та Асоціація міст України».

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу