26-27 березня у Львові – ІІІ Всеукраїнський форум місцевого самоврядування

17:44 23 березня 2015 р.


Фото: ims-ukraine.org

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у п’ятницю відбудеться обговорення децентралізації освіти в Україні та питань належного врядування і якості життя мешканців.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 23 березня, «Щоденному Львову»:

«У п’ятницю, 27 березня, в рамках ІІІ Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування відбудеться обговорення децентралізації освіти в Україні та питань належного врядування і якості життя мешканців.  Участь у панельній дискусії з питань освіти візьмуть заступник Міністра освіти і науки України Олег Дерев'янко, ад'юнкт-професор варшавського Інституту педагогічних досліджень д-р Ян Герчинський та доктор історичних наук, завідувач відділу новітньої історії та політики Інституту історії України НАН України Георгій Касьянов. 

Питання належного врядування та якості життя мешканців обговорюватимуть Іріс Ґляйхманн – керівник проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ), Юрій Піскалюк – менеджер програм Міжнародної благодійної організації «Фонд Східна Європа», Сергій Панцир – керівник центру соціального партнерства та лобіювання НаУКМА, експерт Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні». До участі в обговореннях запрошують представників профільних громадських організацій та освітніх установ.

Обов’язковою є реєстрація за посиланням: http://selfgovernance.org.ua/registration_ngo.html. Кількість місць обмежена! Підтвердження реєстрації організатори повідомлять електронною поштою.

Нагадаємо, 26-27 березня у Львові відбудеться ІІІ Всеукраїнський форум місцевого самоврядування. Захід організовує Інститут міста, за ініціативи Львівської міської ради. У Форумі візьмуть участь визнані міжнародні експерти у сфері розвитку міст та муніципальної політики.Підтримку Форуму забезпечують Фонд Східна Європа, Програма USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», Програма Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування», Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, Програма ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», шведсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні», проект «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», Інституту громадянського суспільства за підтримки представництва ЄС та Асоціація міст України».

dailylviv.com

До теми

21:14 26 травня 2022 р.

Блінкен назвав Китай найбільшим викликом міжнародному порядку

Хоча найсерйознішу пряму загрозу міжнародній стабільності становить російське вторгнення в Україну, дії Пекіна є більшою проблемою в довгостроковій перспективі, - заявив голова диппломатії США Ентоні Блінкен.

Рубрика: Політика

21:11 26 травня 2022 р.

Іскандери, які перемістили в район Лунинця, можуть використовувати для обстрілу заходу України, - Генштаб

У Білорусі перемістили пускові установки оперативно-тактичних крилатих ракет «Іскандер» у район Лунинця. Їх можуть використовувати для обстрілу інфраструктури на заході України», - повідомили на брифінгу.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу