23 серпня розповість у Львові про амбітний проект Френсіс Фукуяма

16:00 17 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Прес-конференція з нагоди початку роботи в Україні проекту Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університетута Школи управління Українського католицького університету розпочнеться в Будинку вчених на вулиці Листопадового чину, 6 у Львові о 14.00.

«Френсіс Фукуяма підготує для України нову генерацію управлінців», – повідомили сьогодні, 17 серпня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«У вівторок, 23 серпня, о 14.00 у Львові відбудеться прес-конференція з нагоди початку роботи в Україні амбітного проекту Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету(США) та Школи управління Українського католицького університету (Україна, Львів) – освітньої програми «Академія лідерства для розвитку» («The Leadership Academy for Development» («LAD») за участю одного з найвидатніших вчених у сфері політекономії, лауреата Премії Йохана Шютте, професора Стенфордського університету Френсіса Фукуями. 

Програма впроваджується за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ) і має на меті створення мережі ефективних управлінців та керівників приватного сектору, людей завтрашнього дня, здатних стати дієвими лідерами реформ, що впроваджуватимуть здорову публічну політику в складних і суперечливих українських умовах.

Учасники прес-конференції: американський політолог, публіцист, професор Стенфордського університету Френсіс Фукуяма, засновник Школи управління Українського католицького університету, міністр економічного розвитку та торгівлі України (в 2014 році) Павло Шеремета, керівник проектів та програм Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE) в Євразії. Ерік Хонц,

Місце проведення – Будинок вчених на вулиці Листопадового чину, 6 у Львові. Початок – о 14.00. Контактна особа –  Наталія Жугай, Nzhuhay@cipe.org+38 067 323 7125

Для участі у прес-конференції необхідно акредитуватись, перейшовши за посиланням: https://goo.gl/forms/O6LxAKI7oG4w2Aei2

Академія лідерства для розвитку (TheLeadershipAcademy for Development (LAD) здійснює підготовку урядовців і бізнес-лідерів з країн, що розвиваються, щоб допомогти приватному сектору стати конструктивною силою для економічного зростання і розвитку. У рамках програми, ретельно відібрані учасники навчаються ефективного лідерства, впровадження раціональної державної політики в складних і суперечливих умовах.

Рушійним принципом навчальної програми є те, що реформа політики потребує не інженерних чи інших технічних рішень, успішні реформатори повинні бути спритними і зважати на широке коло факторів, що впливають на результати політики. Вони повинні мати тверде розуміння конкретних економічних, фінансових, політичних і культурних реалій країни. Найголовніше — вони повинні вміти встановлювати пріоритети, послідовність дій і створювати коаліції.

Академія надає учасникам аналітичну основу для набуття вмінь ефективно діяти в несприятливих умовах. Академія лідерства для розвитку підтримується Центром з питань демократії, розвитку та верховенства права при Стенфордському університеті, Центром міжнародного бізнесу та суспільної політики Школи поглиблених міжнародних досліджень імені Пола Нітце при Університеті Джона Хопкінса, а також  мережею «Omidyar».

dailylviv.com

До теми

13:57 20 січня 2022 р.

Львівський прецедент: УГП скликає конференцію для відкликання депутатів облради

Львівська обласна організація Української Галицької Партії повідомляє про скликання конференції з розгляду питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутатів фракції УГП у Львівській обласній раді.

Рубрика: Політика

13:13 19 січня 2022 р.

Місцеві вибори 2022: затверджено величину грошової застави для кандидатів

Центральна виборча комісія постановою від 14 січня 2022 року №8 затвердила середні норми видатків міських, районних у місті, селищних, сільських територіальних і дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення місцевих виборів на 2022 рік.

Рубрика: Політика

23:14 18 січня 2022 р.

Військові літаки доставили в Україну з Великої Британії нові протитанкові засоби (відео)

До України прибула нова партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним Силам України. Цього разу партнерами було надано нові легкі протитанкові засоби.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу