22 об’єднані громади на Львівщині отримають 68,1 млн. гривень на інфраструктуру

17:15 8 червня 2017 р.

Уряд ухвалив рішення про спрямування 1,5 млрд. гривень субвенції з державного бюджету в місцеві на формування інфраструктури 366 об’єднаних територіальних громад України.

Зокрема, Львівщина отримає для 22 об’єднаних територіальних громад 68 мільйонів 118 тисяч гривень. Ще три об’єднані територіальні громади, які не перебували на прямих міжбюджетних відносинах станом на 1 січня цього року, претендуватимуть на державні кошти при затвердженні додаткових субвенцій на 2017 рік.

Як повідомляють у департаменті економічної політики Львівської ОДА, субвенція направлена на підвищення якості надання послуг, створення ЦНАПів, відбудову соціальних об’єктів, шкіл, дитсадочків, реконструкцію та ремонт вулиць, доріг, мостів, об’єктів водопостачання, впровадження енергоефективних заходів, закупівлю транспортних засобів тощо. Крім того, субвенція спрямована на розбудову інфраструктури з врахуванням потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Минулого року з державного бюджету 20 об’єднаних територіальних громад Львівщини отримали майже 46 мільйонів гривень на реалізацію 141 проекту. Усього ж в цих об’єднаних територіальних громадах у 2016 році з різних джерел фінансування реалізували 159 проектів на загальну суму – 75,3 млн. гривень. Станом на сьогодні на Львівщині функціонують 25 об’єднаних територіальних громад.

Про це повідомили сьогодні, 8 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу