21 серпня на Львівщині обиратимуть старосту й депутатів територіальної громади

12:20 12 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Серед кандидатів у депутати переважають чоловіки – їх семеро, натомість на посаду старости балотується дві жінки.

«Наступного тижня на Миколаївщині обиратимуть старосту та депутатів об’єднаної територіальної громади», – повідомили сьогодні, 12 серпня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«У неділю, 21 серпня, у Миколаївському районі відбудуться позачергові вибори старости селв Демня і проміжні вибори депутатів Тростянецької об’єднаної територіальної громади у трьох виборчих округах. За словами начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Федора Алєйнікова, ці вибори призначені у зв’язку із достроковим припиненням повноважень трьох депутатів і старости.

«Тростянецька сільська виборча комісія зареєструвала 11 кандидатів у депутати і на посаду старости, – зазначив Федір Алєйніков. – Дев’ятеро осіб позмагаються за три депутатські місця і двоє за посаду старости села Демня. Серед кандидатів у депутати переважають чоловіки – їх семеро. Натомість на посаду старости балотується дві жінки. Найстаршому із кандидатів – 66 років, наймолодшому – 28. Усі зареєстровані кандидати є самовисуванцями».

dailylviv.com

До теми

13:57 20 січня 2022 р.

Львівський прецедент: УГП скликає конференцію для відкликання депутатів облради

Львівська обласна організація Української Галицької Партії повідомляє про скликання конференції з розгляду питання про внесення пропозиції щодо відкликання депутатів фракції УГП у Львівській обласній раді.

Рубрика: Політика

13:13 19 січня 2022 р.

Місцеві вибори 2022: затверджено величину грошової застави для кандидатів

Центральна виборча комісія постановою від 14 січня 2022 року №8 затвердила середні норми видатків міських, районних у місті, селищних, сільських територіальних і дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення місцевих виборів на 2022 рік.

Рубрика: Політика

23:14 18 січня 2022 р.

Військові літаки доставили в Україну з Великої Британії нові протитанкові засоби (відео)

До України прибула нова партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним Силам України. Цього разу партнерами було надано нові легкі протитанкові засоби.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу