2 листопада у Львові збиратимуть кошти батальйону «Айдару» на квесті, присвяченому Листопадовому чину

11:53 28 жовтня 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, в неділю о 13:00 на площі біля пам’ятника Іванові Франку стартує квест, приурочений 96-й річниці Листопадового зриву.

У прес-службі міської ради повідомили в вівторок «Щоденному Львову», що в неділю, 2 листопада, пройде, приурочений 96-й річниці Листопадового зриву квест, який збере кошти для батальйону «Айдар». У повідомленні також конкретизують:

«Старт квесту о 13:00 на площі біля пам’ятника Іванові Франку. Організатор заходу – Молодіжне Об’єднання «ГРАНІТ».

«Такий квест вже став традицією і цьогоріч пройде втретє. Цього разу учасникам обіцяємо ще більше емоцій та руху, перевірку спритності і кмітливості, а також завдання, пов’язані з історичною тематикою», – зазначають організатори.

«Цього року наш осінній квест є особливим. По-перше, ми працюємо над цікавішими завданнями, ніж у попередні роки. По-друге, вперше такий квест є доброчинним: всі зібрані під час гри кошти ми передамо на потреби хлопців з добровольчого батальйону «Айдар», – коментує Юрій Дворник, член «Молодіжного Об’єднання «Граніт».

Для того, щоб сформувати команду, потрібно попередньо зареєструватись. Більше деталей щодо квесту можна знайти за посиланням: https://vk.com/lustopadzriv.

Деталі – за телефоном: 096-593-82-50.

Довідка

Молодіжне Об’єднання «ГРАНІТ» – молодіжна громадська організація, що виступає організатором спортивних, патріотичних, мистецьких заходів, спрямованих на всебічний розвиток української молоді».

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу