19-25 грудня загинули 18 російських окупантів, – розвідка

11:10 26 грудня 2016 р.

У Головному управлінні розвідки міністерства оборони України запевнили, що морг Луганської міської лікарні заповнений вбитими російськими військовослужбовцями.

Головне управління розвідки міністерства оборони України опублікувало сьогодні прес-реліз «Обстановка в районі проведення АТО», в якому повідомило:станом на 26 грудня «За минулий тиждень, внаслідок спроб противника зайняти нові позиції на «Світлодарському виступі» та порушень під час транспортування зброї і боєприпасів, незадовільних умов служби і медичного забезпечення збільшилась кількість загиблих і травмованих військовослужбовців з’єднань і військових частин 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів збройних сил РФ. У період 19-25 грудня втрати противника склали: 18 військовослужбовців вбитими та 38 пораненими».

У повідомленні розвідки також зазначено: «З них у складі 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1-го армійського корпусу (Донецьк) збройних сил РФ троє військовослужбовців вбито та п’ять поранено. У складі 2-го окремої мотострілецької бригади (Луганськ) 2-го армійського корпусу збройних сил РФ поранено одного військовослужбовця. У складі 7-ї окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2-го армійського корпусу 15 військовослужбовців вбито та 32 поранено».

У цивільних лікарнях Луганська введено режим обмеження доступу відвідувачів у зв’язку з приховуванням розміщення великої кількості поранених військовослужбовців російських окупаційних військ. Морг головної міської лікарні заповнений вбитими російськими військовослужбовцями. В медичних закладах на тимчасово окупованих територіях Луганської області проводиться виписка хворих цивільних осіб для звільнення місць для поранених військовослужбовців – повідомляється також сьогодні, 26 грудня, на сторінці Головного управління розвідки міністерства оборони України в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу