19-20 вересня у Львові – Всеукраїнська вікіконференція пам’яті Героя Небесної сотні

12:36 19 вересня 2015 р.

  • 0


Фото: life.pravda.com.ua

Вікіконференція пройде у приміщенні географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, на якому навчався герой Небесної сотні та редактор розділу Вікіпедії українською мовою Ігор Костенко.

«19-20 вересня у Львові триватиме V Всеукраїнська вікіконференція, присвячена пам’яті загиблого героя Небесної сотні і дописувача Вікіпедії Ігоря Костенка. Для участі у вікіконференції збираються редактори з різних регіонів України, а також представники Вікіпедії з інших країн», – повідомили в прес-службі Вікіпедії, де також передали:

«Вікіконференція цього року пройде у приміщенні Львівського національного університету імені Івана Франка. За словами організаторів конференції, місце її проведення – символічне: у приміщенні географічного факультету Львівського університету навчався Ігор Костенко, герой Небесної сотні та редактор розділу Вікіпедії українською мовою.

15 травня 2014 року на факультеті було відкрито меморіальну аудиторію його імені. Саме в цій аудиторії проходитимуть сесійні заняття конференції. Член правління «Вікімедіа Україна» та редактор української Вікіпедії Юрій Булка зазначив: «На конференції поговоримо і про співпрацю між вікіспільнотою і навчальними закладами. У США, Канаді та деяких інших країнах набула поширення практика, коли студенти замість традиційних паперових рефератів у рамках свого навчання створюють статті у Вікіпедії, отримуючи за це аналогічну кількість балів. Таким чином, студент отримує можливість створити щось суспільно значуще, а не просто писати черговий реферат у шухляду».

Важливість застосування можливостей Вікіпедії в освітньому процесі підкреслив проректор Львівського національного університету імені Івана Франка Віталій Кухарський: «Людина протягом життя у зв’язку зі швидким розвитком технологій часто змушена змінювати кілька професій, поєднувати в своїй професії можливості різних галузей, розвивати свої знання вміння та навики.

Для успішної реалізації цього їй необхідно дві речі: особиста активність та доступ до баз знань. Вікіпедія сприяє розвитку обох. Завдяки цьому ресурсу кожен може проявити себе та отримати величезну кількість знань.

Така освіта є неформальною, втім, Університет повинен долучатися до розвитку таких ресурсів шляхом підвищення якості та достовірності розміщеної на сторінках ресурсу інформації, а також збільшуючи число самих записів».

Про це поінформували в київському інтернет-виданні «Українську правда. Життя».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:45 17 січня 2020 р.

Прем'єр-міністр України написав заяву про відставку

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив: «Щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в парламент».

Рубрика: Політика

17:10 15 січня 2020 р.

Росія є найбільшою загрозою для ЄС, – Європарламент

В ухваленій у середу, 15 січня, резолюції Європарламенту про імплементацію спільної зовнішньої та безпекової політики ЄС наголошується, що Росія є неминучою гібридною і конвенційною загрозою для Євросоюзу та його країн-членів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу