18 грудня на Львівщині зможуть проголосувати 48 783 виборці

15:50 15 грудня 2016 р.

Наступної неділі в Україні відбудуться перші вибори керівників об’єднаних територіальних громад.

Зокрема, на Львівщині вибори пройдуть у шести об’єднаних територіальних громадах – Жовтанецькій сільській у Кам’янка-Бузькому районі, Давидівській сільській у Пустомитівському районі, Нижанковицькій селищній у Старосамбірському району, а також у Мостиській і Судовишнянській міських і Шегинівській сільській у Мостиськогму районі. Начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Федір Алєйніков розповів: «Загальна кількість виборців, які зможуть проголосувати цього дня, складає 48 тисяч 783 особи. Найбільше виборців у Мостиській ОТГ – понад 17 тисяч, найменше у Нижанковицькій – менше двох тисяч. Для їх волевиявлення буде відкрито 74 виборчі дільниці, де працюватиме понад тисячу членів дільничних виборчих комісій».

За словами Федора Алєйнікова, цього дня обиратимуть трьох сільських, двох міських та одного селищного голову, а також депутатів відповідних місцевих рад (буде обрано 140 депутатів). Всього ж зареєстровано 948 кандидатів у депутати, а також 27 кандидатів на посади голів.

Загалом в Україні 18 грудня оберуть 566 депутатів міських рад, 1 092 депутати селищних рад, 1 596 депутатів сільських рад, 21 міського голову, 46 селищних голів, 76 сільських голів та одного старосту. Про це повідомили сьогодні, 15 грудня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу