18 грудня на Львівщині обиратимуть голів і депутатів ОТГ

13:20 12 грудня 2016 р.

Перші місцеві вибори відбудуться в неділю в шести об’єднаних територіальних громадах.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, що в неділю, 18 грудня, в шести об’єднаних територіальних громадах Львівської області відбудуться перші місцеві вибори. Зокрема, за словами начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федора Алєйнікова, вибори пройдуть у чотирьох районах, а саме – Кам’янка-Бузькому, Мостиському, Пустомитівському і Старосамбірському.

Цього дня обиратимуть Мостиського і Судовишнянського міських голів, Нижанковицького селищного голову, трьох сільських голів, а також депутатів відповідних місцевих рад. Федір Алєйніков зазначив: «Територіальні виборчі комісії завершили реєстрацію кандидатів у депутати і на посади голів. Зокрема, на посаду Мостиського міського голови претендує троє кандидатів, двоє з них висунуті місцевими організаціями політичних партій, а один є самовисуванцем. Значно більше бажаючих стати Судовишнянським міським головою – таких є 10 осіб, шестеро з яких самовисуванці».

Про це повідомили сьогодні, 12 грудня, на сайті Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували: «Загалом на виборах 18 грудня зареєстровано близько тисячі кандидатів у депутати і на посади голів».

dailylviv.com

До теми

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу