17 грудня затвердять заступників міського голови Львова (оновлено)

14:20 16 грудня 2015 р.


Фото: zik.ua

Андрій Садовий повідомив у вівторок, що пропонуватиме завтра депутатам кандидатури Віктора Пушкарьова, Андрія Москаленка та Ростислава Дацківа.

«Завтра відбудеться засідання сесії Львівської міської ради. Серед питань, які пропонуються до розгляду – питання про затвердження на посади заступників міського голови Львова», – розповіли сьогодні, 16 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також передали:

«Міський голова Андрій Садовий повідомив сьогодні, 16 грудня,  у соціальній мережі:

«У четвер запропоную на сесії міської ради для затвердження наступну команду заступників міського голови Львова:

Віктора Пушкарьова – на посаду першого заступника міського голови. Напрямок відповідальності – житлово-комунальна галузь, діяльність районних адміністрацій.

Протягом останнього року був в.о. першого заступника міського голови Львова. За освітою – інженер-хімік, закінчив університет «Київська політехніка». Працював на керівних посадах в теплоенергетичних компаніях Львова. 44 роки.

Андрія Москаленка – на посаду заступника міського голови з розвитку. Напрямок відповідальності – проекти в галузі впровадження інноваційних технологій в усі галузі міста, координація ключових проектів розвитку.  Очолює департамент «Адміністрація міського голови» та є в.о. керівника департаменту розвитку. Наймолодший управлінець топ-рангу в Львівській міській раді. Прийшовши в Ратушу у 2008 році в рамках проекту «Перший кар’єрний крок». Швидко зробив блискучу кар’єру і тепер відповідає за впровадження провідних інноваційних проектів в місті. Закінчив ЛНУ за спеціальністю «Економіка підприємства». Працює над кандидатською на економічному факультеті. 28 років.

Ростислава Дацківа – на посаду заступника міського голови з питань економіки та містобудування. Напрямок відповідальності – наповнення бюджету, залучення інвестицій, містобудівна галузь, управління комунальним майном. Директор фінансової компанії «Еко-дім». Кандидат економічних наук. Закінчив Львівський національний університет, стажувався в Варшавському університеті. Аспірантура в Українській академії зовнішньої торгівлі. Вступив в Ризьку вищу економічну школу для отримання ступеня доктор бізнес-адміністрування. Мав досвід роботи над законами – під час роботи в Інституті реформ написав 9 законопроектів, що стали законами. 44 роки.

Кандидатуру на посаду заступника мера з гуманітарних питань планую оголосити незабаром».

У прес-службі міської ради повідомили також сьогодні, 16 грудня, «Щоденному Львову»:

«Директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж охарактеризував Віктора Пушкарьова: «Це грамотна думаюча людина. Має велику працездатність. Має досвід роботи з людьми, з колективами». 

Віктор Пушкарьов народився 18 вересня 1971 року в Жидачеві.  За освітою – інженер-хімік-технолог, закінчив НТУУ «Київська політехніка». З 2014 року працює на посаді в.о. першого заступника міського голови Львова. 10 листопада 2014 року був призначений на посаду директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

Має досвід роботи на кількох керівних посадах, керував тисячним колективом. Був керівником ЛКП «Залізничнетеплоенерго», заступником директора з автоматизації, обліку і інновацій ЛМКП «Львівтеплоенерго», директором паперово-картонного виробництва бурого потоку та директором, майстром зміни паперової фабрики №1. 

А львівський ресторатор та громадський діяч Марк Зархін розповів: «Я вважаю, що Андрій Москаленко – це дуже хороша кандидатура. По-перше, він мобільний, сучасно дивиться на міське управління. Андрій готовий впроваджувати нові практики в управління містом, готовий підтримати креативні ідеї, що надзвичайно важливо. По-друге, повна відсутність корупційної складової. При розмові з Андрієм я жодного разу не відчув його особистих інтересів. І це теж дуже важливо сьогодні. Андрій молодий, легко вчиться, легко сприймає технологічні інновації. Ще один важливий елемент – це організаційні здібності. Тож гадаю, що Андрій Москаленко – достойний кандидат».

Своєю чергою, керівник Львівської бізнес-школи УКУ Софія Опацька розповіла: «Уже чотири роки триває співпраця між Адміністрацією міського голови і Львівською бізнес-школою. В основному, співпрацюємо через Андрія Москаленка. Учасники програм працюють над різними проектами, корисними як для міста, так і для навчання бізнес-практик. Зі співпраці я можу сказати про відкритість Андрія. Бо часто умови, складові проектів видозмінюються, а Андрій Москаленко дуже відкритий до змін і швидко реагує на них. По-друге, Андрій дуже відповідальний. Він жодного разу не спізнився, жодного разу не було такого, щоб не дотримався обіцянки. Андрій залучає потрібних людей до співпраці, залучає міського голову Львова.  Коли спілкуюсь з Андрієм, то хочу відзначити його розуміння ситуації і потреб міста. Під час його виступів помічаю бачення шляхів вирішення. Наша співпраця відбувається в середньострокових проектах, тому завжди є хороша перспектива. Андрій впроваджує проекти, його інтерес реалістичний».

Директор компанії Google в Україні Дмитро Шоломко зазначив: «Ми працювали з Андрієм в проектах, які Google розробляв для Львова в межах ініціативи Цифрової Трансформації України, і мене ця співпраця задовольнила. Андрій є дуже професійною та відповідальною людиною, він дуже ефективно керує проектами і доводить їх до кінця. Крім того, з ним приємно спілкуватись та працювати: гарно видно, що він людина, яка вміє працювати з іншими і є успішною в керівництві проектними колективами. Львів має репутацію «цифрової столиці України» зараз, і в цьому є велика доля роботи Андрія».

Андрій Олександрович Москаленко народився 5 березня 1987 року в місті Львові.  2009 року закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Економіка підприємства». Аспірант заочної форми навчання Львівського національного університету імені Івана Франка економічний факультет.

З липня 2013 року – в. о. директора департаменту розвитку. З 2012 року – директор департаменту «Адміністрація міського голови», Львівська міська рада. У 2010-2012  роках – начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міськради. 2012 року – виконавчий директор медіа-центру Львів-2012 (упродовж чемпіонату з футболу Євро-2012).

У 2009-2010 роках – начальник відділу «Прес-служба» управління інформаційної політики та зовнішніх відносин департаменту «Адміністрація міського голови». Львівської міськради. У 2008-2009 роках – спеціаліст відділу промоції міста Львівської міської ради. У 2007-2008 роках – лаборант кафедри економіки підприємства ЛНУ ім. І Франка.

Директор Департаменту економічного розвитку та регуляторної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України зазначив Олександр Олійник зазначив:

«З Ростиславом Дацківом ми знайомі ще зі студентських часів, тобто понад 20 років. Опісля – разом працювали в ЛОДА. Можу підкреслити, що як держслужбовець він є дуже хорошим практиком. З 2002 року ми кілька років разом працювали в Аналітичному центрі «Інститут реформ», куди я запросив його як директор.

Ростислав починав як аналітик, а закінчив уже заступником керівника. Тут він займався дуже серйозними проектами з міжнародними інституціями. Після повернення до Львова, він почав займатись уже безпосередньо економічно-господарською діяльністю у будівельній компанії – одній із лідерів у своїй сфері в Україні.

Ця людина розуміє економіку зсередини, а не лише на теоретичному рівні. І ця посада – заступника міського голови з питань економіки – абсолютно адекватна його професійному рівню».

А голова Ради з питань конкурентоспроможності Тарас Юринц розповів: «Ростислава я знаю як методичну та наполегливу людину, яка завжди вникає в суть справи і намагається докопатись до глибини. Я дуже задоволений співпрацею з цією людиною в Інституті реформ, і вважаю, що він буде хорошим заступником міського голови з економічних питань», – 

Ростислав Михайлович Дацків народився 18 січня 1971 року у Львові. Освіта: вступив в Ризьку вищу економічну школу для отримання ступеня доктора бізнес-адміністрування, у 2003-2004 роках – Варшавський Університет – програма Фулбрайта (стажування), тема дипломної роботи «Польський досвід економічних реформ і європейської інтеграції, як приклад для України», у 1999 році – кандидат економічних наук за спеціальністю «Світове господарство і міжнародні економічні відносини, тема кандидатської дисертації «Транскордонні економічні зв’язки Карпатського Єврорегіону та їх ефективність», у 1993-1997 роках – аспірантура Української академії зовнішньої торгівлі (Київ), у 1988-1993 роках  – економічний факультет Львівського державного університету ім. Івана Франка, спеціальність: економічне та соціальне планування, кваліфікація – економіст

Досвід роботи: з липня 2007 року – директор фінансової компанії «ЕКО-ДІМ»,  з

вересеня 2004 року – віце-президент з економічних питань корпорації будівельних підприємств «Галичартбуд», у липні-серпні 2004 року – Апарат Верховної Ради України, штатний помічник-консультант народного депутата. Брав участь в розробці 15 законопроектів, з вересня 2002 року до липня 2004 року – Аналітичний центр «Інститут Реформ» (Київ), заступник директора, керівник програми «Регуляторна реформа», головний редактор журналу «Економічний вісник», координатор проекту з експертизи законопроектів для Верховної Ради, з липня 1993 року до серпня 2002 року – у Львівській обласній державній адміністрації: Головне управління міжнародних зв’язків, начальник відділу торгово-економічної співпраці; Головне управління економіки, начальник відділу іноземних інвестицій та європейської інтеграції; Львівське обласне управління зовнішніх економічних зв’язків; заступник начальника управління; начальник відділу координації зовнішньоекономічної діяльності; начальник інформаційно-аналітичного відділу; головний інспектор; економіст.

Робота за сумісництвом: зі жовтня 2011 року – заступник голови правління ПАТ «Холдингова компанія «ЕКО-ДІМ», у 2001-2002 роках – старший викладач кафедри міжнародних економічних зв’язків Львівської комерційної академії,  у 2001-2002 роках – тренер-лектор Львівського інституту менеджменту, зі серпня 1992 року до червня 1993 року – економіст СП «Галком Т.Е.»,  зі серпня до вересня 1991 року – бухгалтер Львівського медичного інституту, автор книги «Економічна безпека держави в умовах глобальної конкуренції» (2006) та більше 35 публікацій на економічні теми». 

dailylviv.com

До теми

15:34 27 жовтня 2020 р.

Синютка закликав всі політсили, включно із Самопоміччю, об’єднатися в новообраній ЛМР

У Львівській міській раді «Європейська Солідарність» матиме найбільше представництво депутатів - близько 30%. Такими є попередні результати більшості соціологічних служб, а також паралельного підрахунку експертів «ЄС».

Рубрика: Політика

15:17 27 жовтня 2020 р.

Опрацьовано 100% протоколів: у Львівську міськраду заходить 5 партій

Сьогодні, 27 жовтня, на брифінгу «Львівщина після першого туру місцевих виборів» у Львівському пресклубі штаб "Європейської Солідарності" надав журналістам інформацію про результати голосування до Львівської міської ради, після опрацювання 100% протоколів ДВК.

Рубрика: Політика

14:47 27 жовтня 2020 р.

На двох стільцях: людина Садового, яка очолювала виборчу комісію, балотувалась до Львівської райради від іншої партії

Голова однієї з виборчих комісій у Львові, який представляв кандидата на посаду міського голови Львова Андрія Садового, примудрився одночасно бути кандидатом в депутати до Львівської районної ради від партії «Сила і честь».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу