17 березня відбудеться пленарне засідання сесії Львівської обласної ради

11:50 13 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі облради, у вівторок, 17 березня, о 10.00 розпочнеться третє пленарне засідання ХХХІІІ сесії ЛОР.

У прес-службі обласної ради повідомили сьогодні, 13 березня, «Щоденному Львову»:

«12 березня відбулося засідання голів депутатських фракцій Львівської обласної ради, під час якого депутати обговорили питання стосовно формування порядку денного на третє пленарне засідання ХХХІІІ сесії Львівської обласної ради. Обласні обранці обговорили питання про розгляд на пленарному засіданні сесії, зокрема, таких питань: про звернення до Прем’єр-міністра України з приводу публічності проведення реформ адміністративно-територіального устрою на 2015-2017 роки; про програму розвитку сімейної медицини та її профілактичної спрямованості на 2015 рік; про затвердження Обласної програми щодо організації та проведення протокольних і масових заходів; про затвердження Обласної комплексної програми захисту, соціальної підтримки і реабілітації людей з інвалідністю на 2015-2018 роки; та інші.

Нагадаємо, третє пленарне засідання ХХХІІІ сесії Львівської обласної ради відбудеться у вівторок, 17 березня. Початок – о 10.00».

dailylviv.com

До теми

21:14 26 травня 2022 р.

Блінкен назвав Китай найбільшим викликом міжнародному порядку

Хоча найсерйознішу пряму загрозу міжнародній стабільності становить російське вторгнення в Україну, дії Пекіна є більшою проблемою в довгостроковій перспективі, - заявив голова диппломатії США Ентоні Блінкен.

Рубрика: Політика

21:11 26 травня 2022 р.

Іскандери, які перемістили в район Лунинця, можуть використовувати для обстрілу заходу України, - Генштаб

У Білорусі перемістили пускові установки оперативно-тактичних крилатих ракет «Іскандер» у район Лунинця. Їх можуть використовувати для обстрілу інфраструктури на заході України», - повідомили на брифінгу.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу