17 березня сесія Львівської міськради запобігатиме епідемії

18:57 16 березня 2020 р.

  • 2

Сесія Львівської міської ради розпочнеться о 10.00 в актовій залі Шевченківської районної адміністрації.

Вхід на сесію для всіх "недепутатів", в тому числі й журналістів, буде закритий. Обіцяють он-лайн трансляцію. Депутати обговорять інформацію про оперативні рішення в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції COVID-19 у місті Львові. А також - внесення змін до бюджету міста на 2020 рік. 

Коментарі(2)

Тінь

06:54 17 березня 2020 р.

Відповісти

... КОРОНАВІРУС - УВАГА ... ... ... ... Якщо Ви опинилися в складних обставинах і не маєте можливості отримати медичну допомогу - постарайтеся допомогти собі самі. ... ... ... ... Якщо це правда - то "Уханьський" коронавірус гине при 56 градусах Цельсію. ... ... ... Перш за все цей вірус локалізується в носі і носових пазухах - тобто необхідно прогріти простір в носі і навколо носу від ніздрів до брів і до середини лоба хоча б. УВАГА - бережіть ОЧІ !!! ... .... ... Якщо є можливість і сили - слід відвідати сауну в градусів під 90 і в залежності від стану здоров'я зробити 2-3 заходи. ... ... .... ... Якщо сауна недосяжна - залишається варіант прогріву феном. Якщо фен нагрівається до 60 градусів і вище - то змочивши водою ніс всередині і навколо носа - можна спробувати прогріти ніс і носові пазухи феном, оберігаючи очі. Якщо процедури пройдуть вдало - то за два-три рази прогріву приблизно по 5 хвилин будуть знищені до 90% вірусів. ... .... .... Не чекайте дива і швидкого одужання. Наполегливо і вперто намагайтеся повторювати прогрів 2-3 рази на день по 2-3 заходи по 5 хвилин кожен - до отримання нормальної медичної допомоги. Бережіть очі.

Тінь

05:28 20 березня 2020 р.

Відповісти

... Гарна казочка - що за старих часів люди були здоровіші і менше хворіли усілякими ГРЗ й грипами бо часто і регулярно ходили молитися до церкви ... Існує думка - що ДЗЕНЬКІТ СТАРОВИННИХ ДЗВОНІВ протягом певного часу, а саме поєднання летючого крізь повітря вібруючого передзвону з низьких тягучих звуків з високими дзвінкими дзюркотливими звуками ВБИВАЄ ВІРУСІВ І БАЦИЛ І МІКРОБІВ. Важко сказати - правда це чи неправда але ж биття кулаком у груди допомагає прокашлятися і полегшує дихання. А коли звукові хвилі пронизують тіло людини - цілком можливо що на клітинному рівні щось відбувається і це щось є дійсно добрим і оздоровчим для людей. Якщо медична допомога недоступна - то можна спробувати піднятися зі дзвонарем на дзвінницю і перевірити цю легенду на собі або під дзвінницею з передзвоном постояти хоча б ... Бажано знайти старовинні дзвони - хоча б один ... ... ... ... Якщо помріяти, що звукові хвилі є лікувальними насправді - тоді все було б зовсім легко. Одягнув навушники, сіл голою ду.пою на вібруючу звукову подушку, поставив стопи на іншу вібруючу звукову подушку, врубив на 120-140 децибелів передзвін дзвонів в запису на пів-години вранці і ввечері - і ніякий коронавірус і ніяка інша зараза не вчепляться ... І не треба було б розробляти-випробовувати вакцину і вивчати всі ці геноми з їх мутаціями ... ... ... ... Ця фантазія не скасовує звернення до лікаря !!! Але якщо поруч медицини зовсім немає або вже занадто пізно й пропала надія - то можна спробувати цю звукову "рятівну соломину", когось одного з сотні вона повинна врятувати ... Шкода - що не всіх хворих ...

До теми

12:46 1 червня 2020 р.

Дітей на Львівщині стає все менше

Упродовж року у Львівській області усиновлено 97 дітей-сиріт, зокрема громадяни України стали батьками для 90 дітей.

Рубрика: Політика

14:18 31 травня 2020 р.

Меру Львова Садовому належить знак "Самопоміч", а його дружині - 10 медіапідприємств

Підприємлива дружина міського голови Львова, Катерина Кіт-Садова, заробила за минулий рік у сім разів більше, ніж її чоловік у кріслі міського голови Львова.

Рубрика: Політика

Останні новини

Зубач запронував Винникам внутрішнє управління в межах Львівської ОТГ

Карантин на Львівщині продовжили до 5 червня

У Львівській області поїзди почнуть їздити з 4 червня

Карантин не зменшив податки найбільших підприємств торгівлі на Львівщині

Людина з Червонограда очолила департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу