17-19 червня на Львівщині пройде фестиваль «Зашків 2016»

11:00 17 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Місце проведення фестивалю традиційне – біля озера в підніжжі гори Берекавиці.

«Зі 17 по 19 червня 2016 року з нагоди 125-ї річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця, відбудеться щорічний фестиваль Зашків під девізом «Джерело духу», – повідомили в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Місце проведення традиційне – біля озера в підніжжі гори Берекавиці. Мета фестивалю залишається незмінною – формувати патріотичну позицію; розвивати принципи громадянського суспільства, українську ідентичність; вдосконалювати тіло та дух; розвивати принципи здорового способу життя у молоді.

Цього року буде значно розширено кількість заходів у рамках відзначення річниці від дня народження полковника. Зокрема, науково – практична конференція, що стосуватиметься державотворчої доби життя Євгена Коновальця; інтелектуальний сектор для формування сучасного патріотичного мислення та свідомості,розширене обговорення стану реформ в Україні. Незмінними залишаються традиційні заходи фестивалю: велопробіг «Від Степана до Євгена», різноманітні спортивні заходи та естафети, квести, міні-фестиваль активного туризму. Адже незмінним залишається основний принцип фестивалю – здоровий спосіб життя та заборона вживання алкоголю та наркотичних речовин.

Організатори зазначили: «Ми розіб’ємо усталене, помилкове сприйняття українського патріотизму чи націоналізму – це не пусті гасла, а клопітка праця над вдосконаленням себе та оточення, досягнення цілей, пізнання світу, результативна щоденна робота - і це все покладено на патріотичну основу».

Запрошуємо Вас відвідати ювілейний молодіжний фестиваль «Зашків 2016», адже усі патріотичні стежки ведуть у село Зашків, де народився полковник Євген Коновалець».

dailylviv.com

До теми

22:33 10 квітня 2021 р.

Дмитро Ярош розгорне резервні батальйони УДА в разі загострення воєнної ситуації

Українська добровольча армія, при загостренні воєнної ситуації та широкомасштабному наступі ворога, розгорне резервні 5-й і 8-й Окремі батальйони та підрозділи забезпечення, а також - створений 3-й Окремий батальйон.

Рубрика: Політика

21:58 9 квітня 2021 р.

Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції проти Януковича, Азарова і ще 25 ексурядовців

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України про економічні санкції стосовно низки юридичних і фізичних осіб, зокрема колишніх високопоставлених українських чиновників, включно з екс-президентом Віктором Януковичем і екс-прем'єром Миколою Азаровим.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу