16 грудня тестуватимуть кандидатів у керівники РДА на Львівщині

17:55 14 грудня 2015 р.


Фото: ogo.ua

Претенденти повинні будуть відповісти на 30 питань за 40 хвилин.

Керівник апарату Львівської облдержадміністрації й голова комісії з попереднього відбору кандидатів на посади голів райдержадміністрацій Маріанна Вільшинська повідомили сьогодні, 14 грудня:

«У середу, 16 грудня, учасники відкритого відбору на посади голів чотирьох районних державних адміністрацій Львівщини пройдуть комп’ютерне тестування. Цього ж дня конкурсна комісія з кожним претендентом у керівники районів проведе співбесіду.

Тестування розпочнеться о 10.00. Потенційні кандидати у керівники районів повинні будуть відповісти на 30 питань за 40 хвилин. Вони стосуватимуться законів України, зокрема «Про місцеві державні адміністрації» – 15 питань, «Про державну службу» – 10, «Про запобігання корупції» – п’ять».

Після тестування усі претенденти пройдуть співбесіду, за результатами якої конкурсна комісія рекомендуватиме кращих для призначення на відповідну посаду. На посади голів Бродівської, Мостиської, Самбірської та Сокальської райдержадміністрацій претендують 26 осіб».

Це повідомлення передали сьогодні, 14 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, де також нагадали: «До 18 грудня в області також триває відкритий конкурс на посади керівників семи структурних підрозділів. Зокрема, п’яти директорів департаментів: міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва; економічної політики; паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження; дорожнього господарства, транспорту та зв’язку; екології та природних ресурсів, а також начальника управління туризму та курортів та директора Державного архіву Львівської області».

dailylviv.com

До теми

10:45 20 жовтня 2020 р.

Covid-19: у Львові розповіли - як голосувати

У цю неділю, 25 жовтня, в Україні відбуватимуться вибори до місцевих рад. За словами мера Львова, вибори відбуватимуться з дотриманням усіх карантинних вимог.

Рубрика: Політика

20:01 19 жовтня 2020 р.

Голова ЛОР запропонував замовити заборонену книгу «Справа Василя Стуса» для кожної бібліотеки Львівщини і Луганщини

Сьогодні, 19 жовтня, відбулася президія Львівської обласної ради, яка розглянула питання щодо можливості проведення позачергової сесії у вівторок, 20 жовтня.

Рубрика: Політика

21:30 18 жовтня 2020 р.

Об’єднання демсил: хто, з ким і заради чого готовий об'єднатися? – коментар Тимошенко у Львові

Напередодні місцевих виборів політики ВО "Батьківщина" і "Європейської солідарності" заявляли про необхідність об’єднання усіх проукраїнських демократичних сил задля створення більшості в органах місцевого самоврядування і з метою протистояння можливого політичного альянсу «Слуги народу» і ОПЗЖ.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу