15 травня терористи планують захопити прикордонні пункти «Успенка» й «Маринівка» на Донеччині

20:31 14 травня 2014 р.


Фото: Reuters

Про це йдеться в сьогоднішній офіційній заяві Донецької облдержадміністрації.

Як повідомляє сьогодні, 14 травня, інтернет-видання «ОстроВ», прес-служба Донецької обладміністрації поширила в середу заяву про те, що терористи планують захопити завтра прикордонні пункти «Успенка» та «Маринівка» в Донецькій області. 

«Згідно з інформацією, що надійшла до Донецької облдержадміністрації, 15 травня 2014 року прихильниками так званої Донецької народної республіки планується захоплення прикордонних пунктів «Успенка» та «Маринівка», – йдеться в повідомленні.

«Реалізація зазначених планів може призвести до дестабілізації ситуації в регіоні, подальшого загострення громадянського протистояння і до людських жертв, як серед мирного населення, так і з боку співробітників правоохоронних органів», – підкреслили в адміністрації.

«У зв'язку з цим, Донецька обласна державна адміністрація звертається з закликом до всіх сторін конфлікту утриматися від будь-яких протиправних дій і не допускати порушень чинного законодавства», – закликали в губернатора.

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу