15 листопада відбудеться другий тур виборів очільника Львова, – міськвиборчком (відео, оновлено)

22:42 28 жовтня 2015 р.

Як повідомив сьогодні, 28 жовтня, інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна» голова Львівської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький, «зараз можна сказати, що Андрій Садовий і Руслан Кошулинський виходять у другий тур».

Як повідомив сьогодні, 28 жовтня, інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна» голова Львівської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький, «зараз можна сказати, що Андрій Садовий і Руслан Кошулинський виходять у другий тур».
Фото: Radiosvoboda.org

За даними голови міської виборчої комісії Ігоря Сліпецького, Андрій Садовий набрав 49,22%, а Руслан Кошулинський – 12,29%.

«Чинний міський голов Львова Андрій Садовий і кандидат від ВО «Свобода» Руслан Кошулинський виходять у другий тур виборів міського голови Львова», – повідомив сьогодні, 28 жовтня, інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна» голова Львівської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький. – Зараз можна сказати, що Андрій Садовий і Руслан Кошулинський виходять у другий тур».

За даними голови міськвиборчкому, Андрій Садовий набрав 49,22%, а Руслан Кошулинський – 12,29%. На третьому місці – Володимир Гірняк з «Громадянської позиції» з 11,08%, на четвертому – в кандидат від партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов (10,74%).

Сліпецький уточнив, що наразі міський виборчком не має протоколу з Галицької районної виборчої комісії, оскільки там весь день були проблеми з електрикою. Але в телефонному режимі з комісії повідомили, що Садовий у цьому районі набирає менше 49%.

На думку Сліпецького, дані з цього району істотно не вплинуть на загальні результати. Другий тур виборів мера Львова відбудеться 15 листопада. Про це повідомили сьогодні, 28 жовтня, в інформаційній агенції «Інтерфакс-Україна».

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу