15 листопада на Львівщині оберуть 26 депутатів і міського та сільського голів

20:35 3 листопада 2015 р.


Фото: Роман Балук/ZIK

Повторне голосування пройде у дев’яти районах нашої області.

«У неділю, 15 листопада, на Львівщині під час повторного голосування з чергових місцевих виборів оберуть 25 депутатів сільських та селищних рад, одного депутата Бабинської об’єднаної сільської територіальної громади, сільського голову та міського голову», – повідомив у вівторок начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федів Алєйніков.

Загалом повторне голосування пройде у дев’яти районах області: Миколаївському і Пустомитівському (у кожному в шести виборчих округах), Яворівському (в чотирьох), Кам’янка-Бузькому, Сколівському, Сокальському і Турківському (у двох), Самбірському і Старосамбірському (в одному). Також 15 листопада виборці обиратимуть депутатів Східницької та Славської селищних рад, Львівського міського голову та сільського голову села Нагачів.

Всього в області повторне голосування пройде у 25-ти населених пунктах Федір Алєйніков зазначив також:

«Було три різні підстави для призначення відповідними територіальними виборчими комісіями повторного голосування. У переважній більшості випадків два кандидати набрали найбільшу і водночас однакову кількість голосів.

В одному випадку – це стосується виборів депутата Дроговизької сільської ради Миколаївського району по виборчому округу № 11 – в бюлетені було пропущено прізвище, ім’я та по-батькові третього зареєстрованого кандидата. А на виборах Львівського міського голови за жодного з кандидатів не було подано більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні».

Це повідомлення передали сьогодні, 3 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу