12 підлітків увійдуть до складу Дитячої дорадчої ради при Львівській міськраді

14:40 7 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Дитяча структура при ЛМР буде наглядати за реалізацією стратегії «Львів – дружній до дітей», а також висловлювати свої пропозиції та зауваження щодо будь-яких документів, за які голосують депутати, і які стосуються або можуть стосуватися дітей.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 7 червня: «Першим кроком у реалізації стратегії «Львів – дружній до дітей», яку у місті напрацювали за попередні кілька місяців, стане створення Дитячої дорадчої ради при Львівській міській раді. Про це повідомили під час брифінгу депутатки Львівської міської ради Уляна Пак та Юлія Гвоздович. У ньому також взяли участь директорка Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво» Галина Макарчук та заступниці президента міського учнівського парламенту Єва Гулак і Вікторія Піка».

«Саме зі створення Дитячої дорадчої ради при міській раді рекомендує почати реалізацію стратегії міста дружнього до дітей ЮНІСЕФ. Така дитяча структура при ЛМР, до якої, попередньо, має увійти до 12 підлітків від 12 до 18 років, буде наглядати за реалізацією стратегії «Львів – дружній до дітей», а також висловлювати свої пропозиції та зауваження щодо будь-яких документів, за які голосують депутати, і які стосуються або можуть стосуватися дітей», – поінформували також у міськраді.

«Важливим завданням Дитячої громадської ради має стати підвищення освіченості підлітків, щоб вони самі розуміли максимальну кількість процесів, які відбуваються в міському самоврядуванні, і могли впливати на те, що відбувається в місті. Також ця рада, вважають депутати, зможе передавати свої знання своїм одноліткам і навіть молодшим за себе. Адже склад Дитячої ради має змінюватися кожні два роки, а її голову переобиратимуть раз на півроку, щоб виховувати полілідерство та запобігти перетворенню цієї особи у таку собі «політичну фігуру», – запевнили також у міськраді.

«Дитяча дорадча рада при ЛМР має запрацювати вже з початку нового навчального року. Претендентів на члени цієї ради відбиратимуть за допомогою есе на конкретну тему, яку оголосять при старті формування нового органу – вже у середині серпня», – поінформували також у міськраді.

«До складу Дитячої наглядової ради мають увійти представники якнайширших категорій дітей. А саме – члени учнівського парламенту, студентського самоврядування училищ та коледжів, представники вразливих категорій сімей, діти з інвалідністю, делегати від середовища громадських організацій (таких, які працюють з дітьми. Наприклад, «Пласт»)», – повідомили також сьогодні, 7 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

23:20 22 вересня 2020 р.

У райрадах на Львівщині скоротять більше половини працівників

У райрадах на Львівщині скоротять 50-60% працівників. Про це повідомив керівник обласного департаменту економічної політики Степан Куйбіда. Усе через проєкт постанови про утворення та ліквідацію районів в Україні.

Рубрика: Політика

20:04 22 вересня 2020 р.

ОПЗЖ на Львівщині боїться оприлюднювати списки

21 вересня у Львові мала відбутися партійна конференція Львівської регіональної організації «Опозиційна платформа - За життя» з висунення кандидатів до місцевих рад. Виконавши умови попередньої акредитації, представниці видання «Точка ОПОРИ», відмовили в участі у заході через карантинні обмеження.

Рубрика: Політика

17:47 22 вересня 2020 р.

У Львівській обласній прокуратурі представили заступників прокурора

Керівник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко у вівторок, 22 вересня, представив колективу першого заступника Романа Павленка та заступника – Миколу Друзюка.

Рубрика: Політика

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу