12 підлітків увійдуть до складу Дитячої дорадчої ради при Львівській міськраді

14:40 7 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Дитяча структура при ЛМР буде наглядати за реалізацією стратегії «Львів – дружній до дітей», а також висловлювати свої пропозиції та зауваження щодо будь-яких документів, за які голосують депутати, і які стосуються або можуть стосуватися дітей.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 7 червня: «Першим кроком у реалізації стратегії «Львів – дружній до дітей», яку у місті напрацювали за попередні кілька місяців, стане створення Дитячої дорадчої ради при Львівській міській раді. Про це повідомили під час брифінгу депутатки Львівської міської ради Уляна Пак та Юлія Гвоздович. У ньому також взяли участь директорка Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво» Галина Макарчук та заступниці президента міського учнівського парламенту Єва Гулак і Вікторія Піка».

«Саме зі створення Дитячої дорадчої ради при міській раді рекомендує почати реалізацію стратегії міста дружнього до дітей ЮНІСЕФ. Така дитяча структура при ЛМР, до якої, попередньо, має увійти до 12 підлітків від 12 до 18 років, буде наглядати за реалізацією стратегії «Львів – дружній до дітей», а також висловлювати свої пропозиції та зауваження щодо будь-яких документів, за які голосують депутати, і які стосуються або можуть стосуватися дітей», – поінформували також у міськраді.

«Важливим завданням Дитячої громадської ради має стати підвищення освіченості підлітків, щоб вони самі розуміли максимальну кількість процесів, які відбуваються в міському самоврядуванні, і могли впливати на те, що відбувається в місті. Також ця рада, вважають депутати, зможе передавати свої знання своїм одноліткам і навіть молодшим за себе. Адже склад Дитячої ради має змінюватися кожні два роки, а її голову переобиратимуть раз на півроку, щоб виховувати полілідерство та запобігти перетворенню цієї особи у таку собі «політичну фігуру», – запевнили також у міськраді.

«Дитяча дорадча рада при ЛМР має запрацювати вже з початку нового навчального року. Претендентів на члени цієї ради відбиратимуть за допомогою есе на конкретну тему, яку оголосять при старті формування нового органу – вже у середині серпня», – поінформували також у міськраді.

«До складу Дитячої наглядової ради мають увійти представники якнайширших категорій дітей. А саме – члени учнівського парламенту, студентського самоврядування училищ та коледжів, представники вразливих категорій сімей, діти з інвалідністю, делегати від середовища громадських організацій (таких, які працюють з дітьми. Наприклад, «Пласт»)», – повідомили також сьогодні, 7 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:01 1 березня 2021 р.

На Львівщині розпочали планування нової лінійки міжнародних військових навчань «Три мечі-2021»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного представники Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького, командування Десантно-штурмових військ ЗС України та військові інструктори армії США зі складу тренувальної місії JMTG-U приступили до планування багатонаціонального військового навчання THREE SWORDS 2021 («Три мечі — 2021»), яке відбудеться на території України влітку цього року.

Рубрика: Політика

17:45 28 лютого 2021 р.

Американські солдати у Львові вшанували пам’ять українських героїв, які загинули на Донбасі

У Львові на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища відбувся молебень у пам’ять за загиблими героями в російсько-українській війні.

Рубрика: Політика

14:35 28 лютого 2021 р.

Для українців з березня стартують два нових безвізи

Для громадян України з березня набувають чинності дві нових безвізових угоди. Так, українці зможуть без віз відвідати Гренаду і нідерландські острови Аруба, Кюрасао, Бонайре, Сінт-Естатіус і Саба.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу