12 липня навчання на Львівщині проінспектує прем’єр Канади (+відео)

19:00 11 липня 2016 р.


Фото: 112.ua

У вівторок Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного в Яворівському районі Львівської області відвідають прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо та делегація Збройних сил Канади.

Під час візиту канадська військова делегація та прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо ознайомляться з матеріально-технічною базою Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, його можливостями, відвідає канадську компоненту Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи та обговорить питання щодо підготовки підрозділів ЗС України канадськими інструкторами. У рамках цього заходу журналісти зможуть побачити заняття із тактичної підготовки на тему «Рейдові дії механізованого відділення/взводу». Планується брифінг із високоповажними гостями. Про це повідомили сьогодні, 11 липня, в прес-службі міністерства оборони України.

До теми

22:10 29 червня 2022 р.

Європейські міністри культури відвідали Ірпінь, Бучу, Бородянку, Іванків та Чернігів, не полишаючи Львова

Під час сьогоднішньої зустрічі у Львові міністри та представники міністерств культури країн Центрально-Східної Європи та країн Балтії змогли віртуально побувати у зруйнованих росіянами українських містах та на власні очі побачити масштаби військових злочинів рф проти України.

Рубрика: Політика

16:05 29 червня 2022 р.

Країни НАТО визнали росію головною загрозою для Альянсу: військо зросте до 300 тис

Країни НАТО визначили Росію як найбільш значущу та пряму загрозу для безпеки Альянсу. Це вказано у новій стратегічній концепції, яку сьогодні ухвалили в Мадриді.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу